СПЕШНО! До всички живеещи в Гърция или пътуващи до там

  • 1 855
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Извинете ме за "крещящото спешно", но наистина за мен въпроса е жизнено важен  Embarassed

Много от вас знаят, че голямата ми дъщеричка е с автоимунно заболяване. От една година пие лекарство, което го няма в България. Миналият път го взехме от Солун, защото там е най-близкото място, където го има. Следващата седмица трябваше да вземе последна доза, но днес лекарят реши, че ще удължи лечението с още 3месеца. Проблема е, че нямам възможност да пътувам до там, преди следващият уикенд, а тя няма да има доза.  Cry
Затова се обръщам с молба до всички, които биха могли да ми помогнат за закупуването на лекарството. Естествено, ще заплатя всички разходи по закупуването му.


Извинете, ако темата ми не е за тук, но реших, че тук повече хора могат да я видят

Само да добавя, че лекарството не е скъпо, просто го няма в България Praynig

# 1
  • Мнения: 1 006
Пусни темата си и в чужбинския и в пътуванията.

Успех!

# 2
  • Мнения: 2 142
SAKRI, благодаря ти! bouquet
Веднага, ще я пусна и там, не се сетих 

# 3
  • Мнения: 1 006
SAKRI, благодаря ти! bouquet
Веднага, ще я пусна и там, не се сетих 

Няма защо...разбирам те.

# 4
  • Мнения: 677
Ще попитам дали някой познат ще пътува натам

А това не е ли вариант?

# 5
  • Мнения: 2 142
Утре, ще звъня да питам. Честно казано не съм се сетила за такъв вариант.
Благодаря, Тони! Всяка идея, ще ми бъде от полза  bouquet

Ох, като ударена с мокър парцал съм, за пореден път ooooh! Имам чувството, че съм "празна" и се блъскам в стените...има моменти в които имам чувството, че психически няма да издържа Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Прати ми името на лекарството, но до обяд днес!  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 6 302
Мишел, успокой се. Сигурна съм, че ще има някой, който ще пътува до Гърция тези дни и ще купи лекарството. Стискам палци да стане така. И дано тези 3 месеца да са последни за лечението!  Peace

# 8
  • Мнения: 71
Мишел, ако вече не си успяла, пиши ми. Имам познат в Солун, ще се опитам да се свържа с него да видим какво може да направи. Поеми си въздух, мила, ще се наредят нещата.  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 018
Имам позната, която работи в Гърция. Мога да И се обадя да я питам дали ще може да помогне /предполагам, че ще може/. Пиши ми на лични - името на лекарството, желано количество,  евентуално цена и  куриерска служба за доставка - всичко, което знаеш във връзка с доставката.  Hug

# 10
  • Мнения: 2 142
Благодаря ви, мили хора! Направо се разплаках, честно казано не очаквах толкова хора да ми пишат на лични. Мисля, че ще мога да намеря лекарството. Имам около 10дни. Сега изчаквам в понеделник, ще имам отговор евентуално и лекарство, ако има нещо, ще пиша пак
Благодаря на всички!  newsm51

# 11
  • Мнения: 2 142
Цената наистина с малка- 6Е, ако се наложи, ще пиша пак

# 12
  • Мнения: 3 405
Идея само.
Може шофьорът на някой от автобусите, пътуващи до Солун да се съгласи да го купи от там и да го донесе.

# 13
  • Мнения: 14
Mishel napi6i mi kak se kazva lekarstvoto maja mi trebva da mi prati kolet tezi dni i 6te mu pora4am da go vzeme

# 14
  • Мнения: 7 640
днес чух, че има аптека на Граф Игнатиев 13А, която доставя всичко от чужбина при заявка.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт