79та Немска тема - с косачки, ама резачки.

  • 12 518
  • 304
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
 
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 

 Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:

 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel[/size], mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu

# 1
  • Мнения: 1 242
Да се разпиша, преди да сте изписали 15 страници. Laughing

# 2
  • Мнения: 911
Колетите от Германия вече пристигат много бърzо, само че не zнам колко ще струва, Може да поглднем на пост.де. Трансферът на пари е доста по труден, zащото в Бг банките вzимат майка си и баща си zа превод до Германия. Аz ще съм в Саарбрюкен от 19 до 29 юни и мога да донеса до София, но май ще е късно Confused
Според сайта пакет с ДХЛ со 2 кг е 8,90?, а до 5кг 17?., нали каzахте, че са леки, това дали не е опция?

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 17:54 от Сердика

# 3
  • Мнения: 1 584
Запис и от мен.

За съжаление при нас никой няма да пътува скоро поради напредналите седмици Sad

# 4
  • Мнения: 11 306
Ако не е късно за доставка, то може да пратите на мен бинтчетата, нали ще се виждаме със Сердика, да и ги предам. А предлагам за парите лично, за да не се плащат излишно трансферни на банките.

# 5
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз съм в Русе в момента. Виждам, че за там говорите - мога ли да помогна с нещо?

# 6
  • Мнения: 1 636
Цените мисля ги имаха в страницата на ДХЛ. Преди половин год.праЩах на сестра ми. Като пакет бе6е към 18?,аz го пратих като пекхен и платих мисля към 8?. Пристигна,но доста го чака.
Бибе,как Ще ти иzлеzе съЩите пари,не е така.Аz ги смятам 3х119 (билетите на трима ви) + 2х50 (пътните 2 пъти хин и zурÜк) + 50/70 zа парк там са доста по_малко от 3х300  Wink
Гея,на вас колко са ви билетите,като от тук са скъпи?
Ей от 5 мин.не мога да го пусна това  Close.Видях,че и Сердика е писала цените докато успея.

# 7
  • Мнения: 1 242
За спешни - не са жизненоважни, ама са доста важни все пак и ми се ще ако може за седмица-две-три да ги осигурим на майката в Русе.
Доколкото разбирам, 29.06 не е супер късно.

Да не се затрият по пощата само, ме наведе на мисълта Татяна.

# 8
  • Мнения: 11 306
За спешни - не са жизненоважни, ама са доста важни все пак и ми се ще ако може за седмица-две-три да ги осигурим на майката в Русе.
Доколкото разбирам, 29.06 не е супер късно.

Да не се затрият по пощата само, ме наведе на мисълта Татяна.
Ако Сердика ги носи със себе си, може да ги прати по куриер в България и няма да се загубят. Поне от куриерските услуги в България съм доволна.

# 9
  • Мнения: 166
Ето тук е цената и размерите на пекхен до БГ. Може да е до 2 кг, сигурно тези бинтове не са много тежки. А и допустимите размери са доста. Така, че за 8,60 евро мисля, че си заслужава, ако няма друг начин
http://www.dhl.de/dhl?xmlFile=3001058&lang=de_DE&skin=hi … b0931213204572171
Иначе и при нас никой няма да си ходи. Като се има предвид, че съм и от Русе можеше до града да ги доставя.

Мерси на всички за съветите за болницата. Ние все още нямаме жилище, защото получихме известието в понеделник. Та всичко трябва да стане доста бързо. Той мъжът ми трябва на 01.09 да почне работа но искаме да се изместим по възможност още в началото на август, че да не съм влязла в деветия месец.
Почвам да търся от сега жилища, само дето е малко трудно от 400 км дистанция. Иска ми се юли да идем за една седмица да съм събрала няколко жилища за оглед и да си наемем. Ама сигурно малко и мечтая. Надявам се съдбата да е на наша страна.
Според вас лудост ли е да се местим на толкова далеч, като се има предвид, че ще съм края на осми месец. От Бг се опитват да ни разубедят  Crossing Arms Аз не мога да преценя, защото до сега сме си мислили само за нас двамата, а сега ще има и малко човече живот и здраве.

# 10
  • Мнения: 1 636
Петка,с Мартин като бях бременна се местихме 2 седмици преди термина,с Томас бях 1.5 месеца преди термина. Това ми се вигда прикаzка да събере6 термини. Тук става всичко почети веднага.Ако иска6 да дойде6 на определени термини ги търси не по_рано от седмица преди идването ви.

# 11
  • Мнения: 2 907
Миналата тема я изпуснах, ама тая е моя  Mr. Green

Серди, аватар си сменила, гледам, че сте ангажирани  Wink
(моят мъж и той е )

Ние май наистина ще се преместим в Страсбург скоро. Има надежда.

Целувки на всички, които обичам и ме обичат, все пак мина време  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 242
Вечке, за международния трансфер ми беше мисълта, в България от куриерските услуги не ме е страх.

# 13
  • Мнения: 293
Запис, момичета съжелявам че не мога да помогна за бинтовете, ще пътувам в обратна посока  Confused

# 14
  • Мнения: 1 242
Все забравям да питам.
Успя ли някой да се види с Риен на онази среща в Мюнхен? И квооо? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт