Пюре от пащърнак?

  • 1 703
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета ще ви бъда много благодарна ако ме светнете относно пащърнака,от кога се дава? newsm78
Момичето в магазина ми обясни,че може да се започне захранването и с него и било хипоалергенно.Дори било по-добре от колкото да се започне с морков,но аз пащърнак не съм давала за захранване на другите си дечица.Споделете ако сте минали през това.Става въпрос за пюре на Сънвал. Peace
Все още не съм започнала да захранвам.Изчаквам бебо да навърши 5 месеца. Grinning
Блатодаря на всички,които ще се включат.  bouquet

# 1
  • Мнения: 154
Да, аз съм давала пюре от пащърнак когато започнах да захранвам със зеленчуци. Наистина е много полезен и е възможно да е един от първите зеленчуци при захранването. След това, когато съм имала възможност винаги съм го добавяла към пюретата на малката, а тази зима й слагах редовно в манджите.
Захранихме се на вашата възраст. Няма да сгрешиш, ако му дадеш на бебчо и пъщарнак  Peace

# 2
  • Мнения: 523
Може, Нестле Алете имат пюре Био пащърнак с картофи от 4 месеца. Не се води алерген. Можеш и ти да го комбинираш с картофи. Пащърнака има сладък вкус и обикновено се харесва от бебетата.

# 3
  • Мнения: 8 242
Кореноплодно е като моркова.
Аз съм давала. Можеш да разнообразиш с него, няма проблеми  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря ви момичета.  bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм давала

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и аз съм давала пащърнак в комбинация мисля че с броколи  newsm78 на Сънвал е

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099

Почти от захранването

Общи условия

Активация на акаунт