Ресторант/заведение от където се купуват готови хапки?

  • 5 503
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте,
Предстои ми организирането на рождения ден на сина ми. Място - нашия двор. Искам да е прекрасно, разбира се Laughing и затова мисля да предложа храна тип кетъринг. Миналата година за рождения му ден сами си приготвяхме всички хапки и кулинарни изненади, обаче тази няма да имам това време. Затова искам да избера и купя отнякъде готови такива решения. Дали въобще съществува такъв вариант, в който не поръчвам кетъринг обслужване, а купувам само разнообразна храна на хапки? Ще оценя всяка помощ по въпроса. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 9 814
Има в големите хипермаркети.
Ако, отидеш в заведение и си поръчаш хапки, ще трябва да плащаш на ресторантски цени и просто ще ти излезе доста "солено".
По-добрият вариант е кетъринг.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
Фирмите за кетъринг обикновено предлагат и само доставка на храната без обслужване.

# 3
  • Мнения: 4 965
Фирмите за кетъринг обикновено предлагат и само доставка на храната без обслужване.

Така е.
Аз пък поръчвам от един цех под НДК (т.е. в самата сграда - влиза се отзад през подземния паркинг и се качваш на 1-вия етаж - не мога да го обясня много добре), ама не знам името на фирмата, че са ми близо и отивам на място. Проъчвам на единия ден и на другия ден са готови (за малки количества може и веднага да вземеш - соленки, сладки, петифури и т.н.).
Всъщност, не погледнах откъде си.
Иначе, наистина има и много хапки (готови) по големите хипермаркети, както има и полу-готови (т.е. само ги печеш за 10-15 мин. Специално тип банички можеш да вземеш от нароилите се напоследък магазинчета Панети (ако не греша името) и подобни.
Също и в магазинчетата за сладки на килограм има различни видове дребни неща като за кетъринг. Peace

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Препоръчвам ти това заведение, познавам хората, които го държат. Готвят много вкусно и работят много с кетъринг.

Green Steak House

 
адрес: 1408 София
бул. Гоце Делчев 67
тел.: 958 18 66
собственик Василев 685 432
GSM: 0898 853 135
E-mail: greenst@abv.bg

Предлага на своите гости:

фирмени партита
семейни тържества
външен кейтъринг
европейска кухня
специализирани менюта/стекове по оригинални рецепти
добра селекция от вина и коктейли
нестандартни десерти


Василев <greenst@abv.bg>

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В "Кухнята на мама" на ул. Рачо Димчев, втората пряка на Раковска, след Славейков!

Аз взимам минаги от там!

# 6
  • Мнения: 13 184
А какво предлагат в "Кухнята на мама"?

# 7
  • Мнения: 7 947
Ами храна и готови хапки Mr. Green Кво може да има в кухнята на мама...Наистина там никак не са лоши и аз съм взимала. Но по-лесния вариянт е отваряш в нета онлайн менютата на кетъринг фирмите и си избираш. Доставки - всякакви, цените на хапка са средно 2-4 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 147
Благодаря на всички ви за предложенията. Ще проверя вариантите! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 8 275
За вкъщи съм купувала от едно детско клубче/кафене Лейди в Дървеница.
Първо бяха по 14 после по 17 лв. мисля за по 40 бр.(сладки - питифури,еклери, кошнички.... или солени-мини сандвичи,мини пици, ...).
С 2 бр. плата, малко мезета + питка ми стигнаха за 40те на малката.... и накрая злае 10тината гостенки ми останаха по поне 1/2 от всяко...

Хубави са и солените хапки в Патета(солени еклери, кошнички...), но нямам идея от къде им е кетъринга (в Лейдито си е техен)   
Едно плато мисля беше 20-28 лв.  newsm78

Отделно купувам полуфабрикати или от някоя топла витрина(примерно Била/Пикадили) като ноезети, панирани кашкавалчета/сиренца(ако са по-големи може да се нарежат пак имат вид) пилешки хапки

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 114
Подкрепям мнението на desem за кетъринг на Лейди. Поръчвах за кръщенето и сладки, и солени. Бяха пресни и много хубави. Това им е сайтът, който щял да се обновява скоро - http://www.djani05.com/djani/catering.html. Можеш от няколко места да ги вземеш, не знам дали доставят на адрес. Весел празник!

# 12
Djani catering, telefona e  9 444 444

Общи условия

Активация на акаунт