Еднократна помощ за инвалид

  • 1 679
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Здравейте!
Интересува ме знае ли някой телефона и адреса на Клуба  на инвалидите в кв. "Надежда" .
Вече втори ден звъня в Съюза на инвалидите в България за да получа някаква информация  , но никой не вдига Sad.
Благодаря! Simple Smile



Извинявам се ако темата не е подходяща за това място ............. модераторите да я изтрият .

Последна редакция: чт, 09 юни 2005, 16:40 от vessi

# 1
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здраве Веси!
Аз също звънях на телефона,който е даден (02) 211861,но никой не вдигна.От услуги ми дадоха друг номер-02/986 70 70-Съюз на инвалидите.
Обадих се и оттам ми казаха,че клуба в кв"Надежда"няма телефон,но може да се обадиш на дом.тел.на председателката на клуба,в удобно време,като се има предвид,че между 14 00-16 00 почива.Тя се казва Гинка и тел. и е :02/38 96 94.
Надявам се тази информация да ти помогне Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 320
Много благодаря !!!

# 3
  • Мнения: 1 320
За съжаление въпросната госпожа ще се прибере , чак след седмица , а се притиснявам , че ще изтървем срока..... та въпроса ми е :
Баща ми е 1 гр. /93%/ с придружител , обяснили са му / той сега не живее в София, но е с регистрация тук/ , че има право на еднократна помощ от Съюза на инвалидите , но незнае какъв е срока за подаването, нито какви документи трябва да събере .
 Ако някой има информация , ще съм му страшно благодарна / и той също/.
Миналата година тази помощ се е отпускала само на незрящи / незнам дали точно така се казва /, а от тази е и за инвалиди 1гр.

# 4
  • Мнения: 4 414
чак сега прочетох темата...може би става въпрос за помощта, която се дава за това, че някой му е свършил някаква работа...предполага се, че когато човекът не може да се оправя с институциите поради това, че не може да се влиза там с количка /например/, ще наеме някого и ще му плати за това. помощта е 50 лв. доколкото знам...попълва се един формуляр, който се взема от съюза на инвалидите и се подпечатва в институциите, за които е бил нает помощника...не съм чула да има някакъв срок
надявам се да съм обяснила добре.

Общи условия

Активация на акаунт