Бременност - въпрос

  • 2 947
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте имам един въпрос. Отделянето на яйцеклетката става на 14тия ден след започването на менструацията, нали така?! Ако има съмнения за оплождане СЛЕД овулацията ще настъпи ли следващата менструация? Например ако трябва да настъпи менструация на 20ти, а е имало полов контакт на 18ти и се е осъществило оплождане, ще има ли все пак менструация на 20ти  Shocked. Моля ви да ми разясните този въпрос  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 953
След като има оплождане, няма менструация. Може да има оплождане само ако си в овулация.

# 2
  • Мнения: 4 335
След като има оплождане, няма менструация.
PeaceБез слу4еите на цветна бременност Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 10 309
И овулацията не винаги е точно на 14-тия ден...
Тест е отговорът, ако въпросът е актуален, а не просто принципен.

# 4
  • Мнения: 9 814
Ми не като е оплодена яйцеклетката, как ще дойде менструация?!
Е, има и цветна бременност.
Направи си тест.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е как ще има ако оплождането е станало.

# 6
  • Мнения: 8 163
Тест, но за него ще трябва да поизчакаш.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тест, но за него ще трябва да поизчакаш.
или кръвен Peace

# 8
  • Мнения: X
Не, овулацията не е на 14-ия ден след менструацията, а между 9 - 15 дни преди нея. Ако цикъла ти е 35 дни, овулацията ти е около 20-ия ден. И не, ако има оплождане няма менструация.

# 9
  • Мнения: 7 201
...овулацията не е на 14-ия ден след менструацията, а между 9 - 15 дни преди нея.
PeaceИменно.

# 10
Благодаря ви много на всички!  Blush

# 11
  • Мнения: 4 753
Всъщност аз забременях един ден след като ми свърши цикъла, тъй че кога точно е овулацията много зависи...  Peace

# 12
  • Мнения: 2 231
И овулацията не винаги е точно на 14-тия ден...
Тест е отговорът, ако въпросът е актуален, а не просто принципен.
Така е. Аз забременях на 30 ден след началото на менструацията. Да поясня, че по принцип ми идва когато си иска, на 40, 45, 50 и дори 60 дни. Но дори и жените с точен месечен цикъл могат да са в овулация в различен период - най-често между 10 и 20 ден. Теста му е майката.

# 13
  • Мнения: 172
А как пък разбрахте точно кога сте забременяли?

# 14
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами примерно, ако си познаваш тялото и знаеш кога си имал полов контакт не е особено трудно да разбереш Peace

Общи условия

Активация на акаунт