Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 11

  • 14 922
  • 292
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 829
ха, ето ме, първа Grinning Мерси за новата тема, Бети!

# 2
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Втора! Grinning

# 3
  • Мнения: 1 081
Айде и аз да се цопна в новата тема:) И понеже за МЦ си приказваме, и аз нещо съм напоследък "вътре"-на 25-26 дена ми идва..пфуууу...

И да ви се оплача, добре се справям с лепенките, но само за дневните кърмения. Пробвах вчера и днес да приспя Мартин на обед без цици, олел малеле стана работа...Рев до посиняване, и аз пак се предадох.

Облаче, така като гледам, май скоро и аз няма да отбивам...Пък прикзвам от половин година как ми е писнало  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 1 877
аз пък няма да отбивам, тя да се отбива сама  Party

# 5
  • София
  • Мнения: 6 626
Според мен е трудно отбиването, когато майката е по цял ден с детето. Доскоро работех на 1/2 ден, сега съм на цял ден, и се надявам до 2 г. плавно да отбия, сега кърмя сутрин и като се прибера от работа, и нощем, разбира се.

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Само да акаж, че и ние сме тук, пък после ще пиша.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 603
Запис и от мен!
Моля, който е пробвал намаляне броя на кърменето с лепенките да сподели как е станало. Много ми се иска да опитам, но не съм сигурна, че на този етап ще имаме успех!

# 8
  • Мнения: 4 242
да не ви губя следата само

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
запис и от мен

# 11
  • София
  • Мнения: 6 242
Записче. Simple Smile

tasia, като отбих баткото пиех само Лецитин. Даже не помня да съм имала напрежение в гърдите и да съм цедила, явно наистина е станало плавно.

# 12
  • Мнения: 392
Здравейте и от мен!
За сега нямам голям стаж в кърменето на новото бебе, но с предишното се кърмихме 2години и 4 месеца. Надявам се и сега да успея да кърмя, докато иска малката и да не правя грешките, които отбиха "естествено" големите кака и батко!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте и от мен!
За сега нямам голям стаж в кърменето на новото бебе, но с предишното се кърмихме 2години и 4 месеца. Надявам се и сега да успея да кърмя, докато иска малката и да не правя грешките, които отбиха "естествено" големите кака и батко!


би ли споделила по-конкретно, аз също смятам да я оставя, докогато иска да суче....

# 14
  • Мнения: 392
Е, стандартните неща - добавка от адаптирано мляко на 7-8 месечна възраст, заместване на кърменето с хранене с твърда храна, отказване на нощно кърмене.... И после децата сами се отказват окончателно от кърменето...
С малката просто беше съвсен различно - до след годинка основното ядене й беше кърма, всичко останало беше за разнообразие, спеше при мен, и сучеше по няколко пъти всяка нощ...а адапте просто не знае какво е.

Общи условия

Активация на акаунт