счупено ъгълче на керамичен плот???

  • 658
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
момичета, при качването на плота (от входа до вкъщи) с мъжът ми сме го ударили неволно(а толкова го пазихме и все дигахме, ама си тежи проклетото чудо) и в следствие на това се счупи ъгълчето. не пречи за употребата му, но случайно ако кипне готвено или при чистене с препарат мърсотията ще се загнезди там.
та въпроса ми е с какво може да се направи ъгълче (което да се съедини със стъклото и да не се събира гадория), на моя му хрумна с епоксидна смола-ама дали ще стане?!?
моля за съвети и помощ  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 992
аз си поръчах индукционни кутлони с транспортен дефект - счупено ъгълче, но от фирмата ми обещаха, че счупеното няма да си личи. Щели да го дадат да се попълни ъгълчето с течно стъкло. Още не съм го видяла как изглежда, но и не знам къде ще го дават

# 2
  • София
  • Мнения: 663
аз си поръчах индукционни кутлони с транспортен дефект - счупено ъгълче, но от фирмата ми обещаха, че счупеното няма да си личи. Щели да го дадат да се попълни ъгълчето с течно стъкло. Още не съм го видяла как изглежда, но и не знам къде ще го дават
и нашите са индукционни, после пиши какво е станало и ги питай моля те, къде са го дали?благодаря ти предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт