На Делфинариум?

  • 7 554
  • 33
  •   1
Отговори
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Здравейте!

Наближава нашата дългоочаквана почивка на Албена и се сетих, че тази година можем да заведем малката на Делфинариума.

И във връзка с това знаете ли работно време, цени, транспорт от Албена до там?

Всякаква информация ще ми е от полза   bouquet

# 1
  • Мнения: 217
И аз да се запиша,и нашата почивка на Албена наближава.Можем и да се засечем.Ние също мислим да отидем до Делфинариума.
Моля за инфо.

# 2
  • Мнения: 342
Миналата година бяхме в св.Константин и ходихме до Делфинариума ,бях проверила предварително,в интернет за часа на представленията,oбаче сега  ако ви кажа точен час ще ви излъжа,но мисля че сутрин имаше 2 представления,10,30 и 12,00 и следобяд в 15,00.Това в което съм сигурна /защото  ходихме 2 пъти / е че понеделник беше почивен ден.

# 3
  • Мнения: 172
Ето тук малко повече инфо:

http://www.moreto.net/varna-gid2.php?c=07&n=17
 
Преди 2 години ходихме до делфинариума по време на почивката в Албена. Представленията са по същото време, само цените доста са се увеличили  Sick

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Благодаря ти, Вени!

Чудя се дали ще има от Албена някакъв организиран транспорт до там. Защото знам, че има проблем с паркирането в курорта и ако мръднем с колата, може да имаме перипетии с намирането на място.

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Има маршрутки от автогарата на Албена до Варна през половин час и можеш да слезеш на спирката на Делфинариума. После обаче ще се наложи да отидете с рейс или такси до центъра, защото по обратния път тръгват от Македонския дом.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Наистина ли входа е 20 лв.на възрастен #CrazyТези хора нещо не са наред

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Явно е толкова.

Като на цирка дето бяхме вчера. Цената вървеше заедно с калта и мръсотията.

# 8
  • Мнения: 7 605
Аz ходих преди един месец и обявената цена беШе 2о лева, оба4е когато вzех билетите на касата (на български  Mr. Green ) ми искаха доста по малко (не помня то4но колко, но раzликата беШе голяма). На касовата бележка пиШеШе "синдикално намаление".

Сами си правете иzводи....

# 9
  • MJF
  • Мнения: 8 528
аз бях също преди година.имаше на касата надпис билет 20 лв но се оказа че това била цена за чужденци.реално цената за нас бг беше 5 или 8 лв.не помня точно.но представлението е супер.неусетно свършва.

# 10
  • Мнения: 1 312
Ходихме скоро с детето,преди около месец.
Наистина цената е по-ниска от обявената 20 лева,обаче и аз не се сещам колко точно.
Почти съм  сигурна,че за възрастни беше 8 лева билета,но за деца дали беше пак толкова или 6 лева се чудя newsm78
Ние отидохме от 15.00 часа,но реално започна към 15.30 часа,късно започнаха да пускат.
Има представление и от 13.00 часа,за друго не се сещам.
Телефон за инфо:052 302 199/говориш с човек,защото тези,които дават от Услуги са автоматична информация и не можеш да попиташ за евентуални промени/.
Понеделник е почивен ден.
Кафето беше в ремонт,та не планирай да седнеш да пийнеш нещо докато детето зяпа делфините Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 14 512
Аха, цените са стряскащи, но като попиташ на български дали няма намаления за семейство-се оказват тройно по-ниски. Нещо като група ги таксуват, нали иначе не разрешават различни цени за българи и чужденци.

# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Благодаря ви, много полезна информация!

# 13
  • Мнения: 7 605
Почти съм  сигурна,че за възрастни беше 8 лева билета,но за деца дали беше пак толкова или 6 лева се чудя newsm78

Да, май толкова беШе, неЩо ми се върти в главата 4е zа 2 и едно хлапе и едно фото платихме 27лв  Peace (фотото е 5лв.)

# 14
  • Мнения: 2 231
Много полезна тема, жалко, че не прочетох затова преди уикенда. От миналата седмица сме в Константин и Елена и ако знаех, че за Българи е по-ефтино със сигурност щяхме да отидем. Всяка година идваме поне по 2-3 пъти на сам към Варна и все тези 20 лв, за които чувах ме спираха. Но май вече ще се наканим. Иначе ходихме в събота до Ботаническата градина и двореца в Балчик. Там входа за двете излиза по 10 лв. за възрастен. И нас и чужденците ни дерат еднакво. Но пък хубаво беше. За съжаление мъжо сега е зает, а в четвъртък се връщаме. Много ме е яд #Cussing out. Другия месец, ще отидем най-накрая.

Общи условия

Активация на акаунт