За Concord Fusion един въпрос

  • 577
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 285
Има ли някоя от мамите с такава количка, която да е използвала летния вариант за новородено. В магазина ме убеждават, че става за новородено, но аз съм малко скептична. А пък и не съм сигурна дали ще е удачно да се използва след октомври за толкова малко бебе - с чувалче разбира се. Бих искала да чуя вашите мнения.

# 1
  • Мнения: 360
Здравей! Ние взехме коша за новородено и съм много доволна, защото става и за кола. Все още го ползваме в колата, а иначе минахме на летния вариант за навън. Според мен по-подходящо е да вземеш кош, има един, които не е този за кола, а е мек, нещо като порт бебе, но отдолу пак е плосък и става за новородено. Друг е въпросът дали го има в България. Ако мислиш, че бебето може да се събере в едната част, така че сгъвката да не му пречи, може би е ок, иначе не знам. Кошът за новородено е много закътан и отникъде не духа, нещо което няма да можеш да постигнеш с летния кош. Иначе количката е супер, няма да сбъркаш.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 428
Аз нямам такава количка, но съм я виждала. Летния вариант го водят, че става за новородено, но има лек наклон.
Има много възможности за началото. Наклона е лек, така че ще се обере дори и ако си вземеш чувалчето.
Има и портбебе, което никак нее лошо.
Имаидва коша за новородено. Единия е стандартен кош. Другият е нещо уникално - сгъва се и става на чанта  Peace Много удобно според мен и маха най-голямия минус на коша за новородено - обема му.
Няма проблем да ползваш летния вариант с чувалче или портбебе и зимата  Peace

Чувалчето и портбебето бяха на една цена - около 190лв. Двата коша бяха около 380лв

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 258
Аз съм с такава количка. Според мен точно за новородено не става. Има малка чупка. Ние я подкарахме от 3-тия месец, но и младежът ни върви доста едър и набитичък. Бях предвидила вариант с друго портбебе с твърдо дъно, не от серията, че това е доста скъпо, а времето за използване-ограничено. Гледах портбебета по 50 лв приблизително. Количката е срахотна - супер маневрена, стабилна, широка и има много свежи цветове. Гледах в английския E-BAY чувалчето по 35 паунда, ако имаш кой да ти го донесе излиза изгодно.  А към самата количка пък там подаряват столчето за кола, което е уникално.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 675
И ние я ползваме от 3 месец, но с чувалчето, защото си беше студено. Има наклон около 30 градуса, който обаче с чувалчето не се усеща толкова много. Но има и много мами, които ползват летния вариант за новородено, не само Фюжъна, разбира се. Някои слагат портбебе, други ползват матраче или изравняват с дебела пелена. Варианти много. Ако има в наличност чувалчета, сложи едно и виж дали те устройва. Така най-добре ще прецениш.

Общи условия

Активация на акаунт