Препоръчайте ми откъде да купя парфюм...

  • 1 748
  • 17
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
... да е оригинален и да не струва два пъти повече отколкото действително струва. Отдавна не съм купувала парфюми и не искам да рискувам, затова питам вас. Мъжки ще търся, но това надали има някакво значение. Благодаря предварително.  bouquet

п.с. за София става въпрос;)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Aз от около година може би вече поръчвам парфюми само от тук http://parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889 проблеми с качеството съм нямала никога  Peace

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много хубава тема......,ако някой знае и магазини в страната с гарантирано качество на парфюмите....?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ако може и физически магазин да препоръчате ще е супер. Heart Eyes Днес на пожар ще ходя да купувам нещо, затова питам. Засега съм се запътила към Beauty Zone в Мола, там добре ли е?
Иначе темата може да се развие и за всякакви магазини. Peace

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В другата тема за парфюми бях споменала.....нещо не ми харесват...,някой от тях първоначално ми лъхат на спирт Sick и така не се реших да си купя.....

# 5
  • Мнения: 3 695
Aз от около година може би вече поръчвам парфюми само от тук http://parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889 проблеми с качеството съм нямала никога  Peace
jorjeta    доволна ли си   Thinking

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 ru_, определено...тези, които аз имам са много трайни и не се съмнявам в качеството им...плащам при доставка и цените са си екстра  Peace

# 7
  • Мнения: 3 695
благодаря ти   bouquet ще ги пробвам и аз

# 8
  • Мнения: 3 459
ru_, определено...тези, които аз имам са много трайни и не се съмнявам в качеството им...плащам при доставка и цените са си екстра  Peace
А и цените са по-ниски, в сравнение с други сайтове  Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
А може ли някой и на мен да помогне. Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
charmz,   bouquet
 Джей, определено са по-ниски...абе аз съм доволна  Crazy

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дали са внос от Дубай или от някои арабски държави, цените са много ниски........? newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Идея си нямам...можеш да се свържеш с тях по skype да ги питаш, ако искаш  Crazy

# 13
  • Мнения: 3 695
jorjeta , за колко време ти го доставят  Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ми пращат по Speedy и идва на втория ден след поръчката...ако поръчвам в понеделник идва в сряда обикновено... Peace

Общи условия

Активация на акаунт