Бисерчета3:)

  • 12 601
  • 139
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
нова тема:)

и да започна аз:

пътуваме в такси аз и Елина, тя поглежда планината, която така е покрита с облаци, че половината сякаш я няма и се чува:
 - мамо, мамо! планината се е счупила!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 366
Още не сме разбрали разликата между "мое" и "твое".

Всяка сутрин майка ми пристига със закуска за детето /ние със съпругът ми не закусваме/. Таткото я майтапи, че закуската е за него.
Тати: М-м-м, каква вкусна закуска! Моя е, нали?
Илияна: Не!
Тати: Не е ли моя?
Илияна: Не е моя! Laughing

# 2
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Моя сладичък Сами вчера нещо се възхищава сам на себе си и казва "Леле, каква умна глава имам. Чак ми идва да си я целуна, но от тук не мога"... newsm10

# 3
  • Мнения: 1 533
Мойта Янка, напоследък обожава да пита "Къде си"
Като си търси нещо вика - Топченце, къде сиии? Мравке, къде сиии?
Като е гладна и й казвам, че ще й правя бисквитки с мляко с какао, седи на дивана послушна, чака чака, обаче коремът й къркори и понеже не може да каже "Аре бе мамо, какво го бавиш туй мляко", казва "Какао, къде сиии?"

Още не мога да повярвам, че малкото дребосъче, голямо колкото плюшена играчка, върви, щъка напред назад и комуникира, че и чувство за хумор проявява Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Моят пременник е на 4,5 г. и майка му/сестра ми/ му купила преди два дена морско свинче.
Вчера му се обаждам по телефона и той иска да ми се похвали обаче забравил как се казва животинчето и ми казва много щастлив:
Лельо, имам си свинско животно!
и аз  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 1 533

Лельо, имам си свинско животно!
и аз  Joy Joy Joy

Тематично, Калоян като беше малък и на село ходили с майка ми у комшиите на "свинско погребение". Като се връща, го питам "Яде ли нещо там? " - "Да, ядох свинска кожа от прасе"  Laughing

И за още един Калоянов "бисер" се сетих, но не се сещам дали не го писах преди много време в старата тема, Сори ако се повтарям.
В детската градина дечурлигата се хвалят - "Пък моят татко има Опел, пък мойта майка има еди-си-какво..." Калоян и той да се похвали - "Пък мойта леля има мустаци" ooooh!

Последна редакция: ср, 15 юни 2005, 16:17 от _kalina_k

# 6
  • Мнения: 1 881
Ей, страхотни умничета сте отгледали Laughing Joy :lol

И ние след време ще се хвалим Wink

# 7
  • Мнения: 1 983
ние сме още малки за бисери,но един ден на улицата в количката видя един мъж и май му каза"тате",аз  Embarassed,а той се усмихна и ни подмина,или пък сега на всичко вика "дида" та една позната ме бъзикаше ,че имало някоя дида,която много я глези Wink

# 8
  • Мнения: 2 241
Наш Ники преди няколко месеца ни зададе въпроса, от който всички родители се страхуват: "Откъде идват бебетата?"

Ние, като съвременни родители, не го залъгваме с разни пчелички и щъркелчета, ами направо: таткото така, а пък майката не знам какво и т.н.

Той ни изслуша най-внимателно, помисли, помисли и каза: "Добре, разбрах, ама хайде сега да ми покажете как точно става!"

Ние направо изпопадахме Embarassed

Това си е съвременната младеж, иска демонстрация, само обяснения не стигат Laughing

# 9
  • Мнения: 1 311
Преди около месец, когато много валеше, бяхме ходили на гости на баба и на излизане от входа навън вали дъжд и докато стигнем до колата Ники казва "Ауууу мамо, някой капе"

# 10
  • Мнения: 2 792
  В сряда обличат се да се лягат, а аз гледам по БТВ, някакъв филм за Одри Хепбърн, там тя е щастливо омъжена и иска да си има дете, но дългоне може да забременее, накрая успя , но падна от кон и загуби бебето (сори че преразказвам филма, но точно тази част предизвика полемика в къщи)
 Димана беше супер заинтругувана от драмата и умишлено се обличаше по-бавно, за да проследи развитието Wink, Момчил и той зяпаше с интерес. На следващия кадър, където, вече нямаше бебе,Димана заяви "Тука вече го е родила", аз взех да обяснявам, какво всъщност означава да загубиш бебето и спонтанния аборт.
  Момчил слуша много внимателно, през цялото време, накрая ме погледна с авторитетния и компетентен поглед на професор от Майчин Дом и серизно, като диагноза отсече "Ясно, нямала е дупка"

# 11
  • Мнения: 53
Виждам как един паяк лази по стената и казвам на Съни (на 6 г.) - "Дай ми една кърпа да го терминираме тоя паяк". Тя, заинтригувана от новата дума, ми подава кърпата . Малко по-късно ме вика : "Мамо, видях още един паяк, ела да го ... минимизираме !". Паднах от смях  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 2 162
С дъщеря ми всяка вечер водим борба около заспиването. Обикновено лягам с нея и се правя на заспала, че да заспи и тя. Ако е уморена- няма проблем, но ако наистина не й се спи почва да ме ръчка и да вика: "Буди се, буди се!" Grinning

# 13
Моят син Елиан, които е на 8 и все още не знае подробности около мъжът и жената интимно гледа някакъв филм и двама там ненадейно започват да се целуват и той много впечатлен от събитието се приближава до мен и ми шепне та баща му да не чуе -  хихихии мамо тези правят секс -   Joy Joy от което ние с баща му изпопадахме

# 14
  • Мнения: 542
Беше преди половин година и дъщеря ми много искаше всичко, което вижда по време на разходка да го назовава и да пита за него, особено за кучетата и котките - как се казват, на кого са, къде спят ит.н. Да но видя за първи път куче пинчер и с голяма въодушевлевие започна: "Тати, виж, ку..., ку..., ко...,ко..., катеричка!!!"
Още ми е смешно като си спомня физиономията на собственика на пинчера... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт