За зъбите

  • 7 146
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Имате ли бели зъбки и каква паста за зъби ползвате.Някои хора ми казват че мият зъбите си след всяко хранене , аз нямам тази възможност.Мия ги сутрин и вечер.В момента използвам Бленда мед за избелване и съм супер доволна.Имам едно зъбче което е жълто понеже като малка пиех много антибиотици и зъболекарят ми каза че е от това и няма как да се избели.Вие как мислите?

# 1
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Моите зъби не са от най-искрящо белите, но не бих ги избелила, защото всички тези процедури по един или друг начин влияят неготивно на емайла. По-добре 1-2 нюанса по НЕбели, но здрави зъби. 

# 2
  • Мнения: 7 723
Има една паста ПЪРЛ ДРОПС ХОЛИВУД СМАЙЛ.
Тя е много ефективна.

....има, обаче и един прах, арабски-
продават го по аптеките, за избелваже на зъби.
Евтин е. Доволна съм. Peace

# 3
  • Мнения: 5 977
....има, обаче и един прах, арабски-
продават го по аптеките, за избелваже на зъби.
Евтин е. Доволна съм. Peace
И аз съм виждала в аптеките избелващ прах за зъби, но никога не съм ползвала. Щом казваш, че има резултат.
Иначе по темата за пастата за зъби- Сигнал с микрогранули.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 234
Не са ми от най-белите зъбите и то главно заради цигарите Confused Бях чувала за някакъв прах,който става розов като се намокри (не знам дали е същият,за който пише Руска ),но ми казаха,че съсипва емайла.Та така и не се престраших да си го купя Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 723
Не са ми от най-белите зъбите и то главно заради цигарите Confused Бях чувала за някакъв прах,който става розов като се намокри (не знам дали е същият,за който пише Руска ),но ми казаха,че съсипва емайла.Та така и не се престраших да си го купя Rolling Eyes
Става розов, да. Той е! Peace
....и има вкус на нишесте... Crazy

Не съм забелязала да ми е съсипал емайла... Thinking

# 6
  • Мнения: 1 284
Аз този прах го знам (с една усмивка на кутийката). Използвах го 2-3 пъти преди 2 години, но и на мене ми се стори, че третира доста агресивно, за това се отказах.
По принцип използвам избелващи пасти или комбинирани. Примерно сега ползвам Бленда мед complete 7 + whitening.
Също съм доволна от една плодова на Бленда мед - цитрус, лимон или мента. Те са по-малки тубички.
Още една, за която се сещам е течна на Колгейт с едни квадратни частички - зелената е много готина Peace

# 7
  • Мнения: 2 388
Има една паста ПЪРЛ ДРОПС ХОЛИВУД СМАЙЛ.
Тя е много ефективна.

Масова ли е или се продава в аптеките? Никога не съм я срещала досега.

# 8
  • Мнения: 7 723
Има една паста ПЪРЛ ДРОПС ХОЛИВУД СМАЙЛ.
Тя е много ефективна.

Масова ли е или се продава в аптеките? Никога не съм я срещала досега.
Би трябвало да я продават във всички добре заредени
аптеки, дрогерии, и магазини за козметика  Wink



...струва някъде между 12 и 15 лв, 50 мл.  Whistling Hug

# 9
  • Мнения: 2 229
Аз знам, че всичко което цели изкуствено избелване на зъбите е вредно и отдавна не съм си купувала такава паста. Обикновено си купувам бленд-а-мед някаква.

# 10
  • Мнения: 2 388
Благодаря за втори път днес. Hug А смяташ ли, че ще е ефективна при активни пушачи? newsm78

# 11
  • Мнения: 7
колко до избелването - аз ходих в клиника Медстом за избелване, но след процедурата доктора се сети да ми каже, че цвета на зъбите ми е бил такъв по рождение и че съм нямал плака, "котлени" камъни и т.н. по зъбите си.. надявам се, поне по уверенията му, че уж не вреди процедурата...
мани - парите отидоха навятъра.. иначе паста колгейт!

# 12
  • Мнения: 277
Ползвам избелваща паста Елгидиум и вода за уста(пак избелваща) на същата марка.Четох много добри мнения за нея тук.
Някоя от вас ако може да ми каже след колко време горе-долу се вижда някакъв ефект  newsm78
Мия си зъбите два пъти дневно,не пуша,но въпреки това не са много бели....

# 13
  • Мнения: 738
Има една паста ПЪРЛ ДРОПС ХОЛИВУД СМАЙЛ.
Тя е много ефективна.

Масова ли е или се продава в аптеките? Никога не съм я срещала досега.

Масова е, ползвала съм я, добра е наистина, трябва пак да си взема. В Пикадили я има със сигурност.

# 14
  • Мнения: 2 388

Масова е, ползвала съм я, добра е наистина, трябва пак да си взема. В Пикадили я има със сигурност.
Ох все дестинации, до които се стига с кола. ooooh! Ще проверя първо в аптеката, ако не ще я търся другаде, щом е толкова ефективна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт