Идеи за летен детски празник!

  • 11 808
  • 311
  •   1
Отговори
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 СНБМ трябва да организира 1 лятна кампания за набиране на членове и решихме една от инициативите да бъде летен детски празник. Вчера изкочиха няколко идеи, но при всички положения трябват още.
 Ето и съвсем накратко какво е основното изискване - празника да е така измислен, че в него да могат да се включат и бременните, и майките, и децата.
 Дотук излязоха няколко идеи които търпят доразвиване - игри от рода на майки с деца се състезават в чували, семейно носене на лъжица например с завързани един за друг партньори и тн. Моля всеки който има идея за организацията и тн на празника да се включи с предложение тъй като нямаме никакво време! До края на седмицата трябва да имаме вече ясна концепция какво правим и кой влиза в екипа основно грижещ се за празника.
 Другото което ще се прави за набиране на членове е банер в подписите ни и призив за членство по списанията за бременни и тн. Така, че ни трябва и някой който да направи банерите.

Аз като набеден координатор, ще се постаря като за начало да обобщавам идеите и да организирам нещата, но при всички положения ми е нужна вашата помощ!  Hug

# 1
  • Мнения: 4 970
Засега само се записвам и отивам да мисля Thinking

# 2
  • Мнения: 3 634
Банерите ще сложа на нашия сайт, може и цяло резюме като имате готови. Ако правите плакати мога да разлепя при нас, ако не правите аз ще си направя за нашия квартал.  Peace

# 3
  • Мнения: 5 401
Dante, можеш ли да направиш нещо като ticker за подписите ни от рода на: "Играйте с нас на семейния празник на СНБМ след еди-колко-си-дни" или пък банерче, както имахме за "Детска приказка".  Simple Smile

Ако някой има ".exe" files на Photoshop и Adobe Acrobat, моля да ми услужи, за да се включа в дизайна на поканата и плаката.  Hug

Ако помните, имам приятели в радио FM+, които на 1 юни откриха нова детска площадка в Южния парк и съм сигурна, че са го направили много весело, тъй като са големи майтапчии. Ако искате, да ги включим като евентуални водещи на нашия празник??  Simple Smile Можете да ги слушате всяка вечер от 20 до 203 ч. и неделя сутрин, за да добиете представа за тях - сем. Арсови.

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Изи, няма лошо, само да измислим какво правим, а и къде, все пак особено ако е на открито, каквато е идеята, трябва да решим къде да е (аз съм за борисовата градина, ма тва щото ми е близо) и да вземем разрешение от общината. Иначе ще ги преслушаме твоите хора  Mr. Green
 Относно банери, тикери и тн. трябва освен да канят на празника и да агитират за членство, все пак това е основната идея на цялото мероприятие.
 Данте  Hug

Хайде дами, давайте идеи, не се стискайте!

И някой да ми каже, ако знае, кога, как и тн се взимат разрешенията за такива мероприятия  newsm78
 Давайте идеи и кой да поканим като гост. До сега сме говорили за бате Бойко, ако се навие, като кмет да поканим, други идеи?
 Тези които са по-свобдни моля да се включват в групата, да не посочвам аз  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 401
Раде, само нахвърлям идеи на прима виста, естествено че трябва да се захванем сериозно!  Hug Аз се хвърлям с двата крака в екшъна, пък ти, като шеф, ако ме щеш.  Wink

Ооооо, обичам Борисовата! Но нека да уточним сезона, защото там сянката е гъста и за жеги е много подходящо място, но когато захладнее, става малко като змиярник.  Rolling Eyes

1. За разрешението от общината, ще питам колегите, че миналата събота правихме купон баш в Борисовата.  Peace

2. За банерите - ще линкват поканата за членство и за купона на сайта, както беше за пролетния празник. Ще измислим някакво кратко изречение, което да привлича..

3. За гост - ББ ме кефи в случая, защото освен кмет на София, той организира 2 спортни кампаний "Живей активно". Това лятно не знам дали ще има.. Какво ще кажете за някоя известна спортна личност, защото ще правим състезание + да речем Бонбони-те, които всички обичат.

# 6
  • Мнения: 1 895
Понеже празника е "летен" е добре да се помисли за някакви летни игри. Така на прима виста - ако празника е на открито и има голям пясъчник можем да направим състезание за пясъчен замък построен от татко и дете, примерно. Или да заровим "съкровища в пясъка" - мидички, рапанчета и т.н. морски нещица и да оставим малките откриватели да ги изровят с лопатки. Състезание за нанизване на гривничка или герданче от охлювчета, мидички, жълъдчета и т.н. - мама и щерка, примерно. Или изплитане на най-голям цветен венец  Laughing Надяждане със сладолед, ако навием спонсор Peace

Относно водещите - имам една дружка, витизчийка, весела и щура мацка, не знам дали би се навила, но самата тя е леля на човече на годинка, бива я в забавленията на дечица Laughing

За гостите...нямам идеи в момента Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 970
Аз се чудя защо точно спортисти търсим newsm78.Или аз съм блокирала, или не се сещам въобще за подходящи Thinking  идеите на Double with Cream  -приветствам Hug

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 В парка за момента се сещам за 3 по-известни места подходящи за празника - езерото с лилиите, до площадката със слона (там където обикновенно правят празненствата за 1 май) и езерото Ариана. Не, че няма други подходящи места, но или не са достатъчно популярни или няма никаква сянка (както е на площадката със слона, там лятото не се живее). Лошото е, че точно тези места които съм посочила нямат пясъчник, а идеите на Креми ми харесват. Друго място в Борисовата което е много подходящо е Коколандията, но пък тя не е много известна, намира се навътре в гората и не ми се вярва много хора да се навият да отидат до там.
 Креми, това с венеца и сладоледа е супер идея!

 Бръмбазела, не Бръмбазела - вземам та!  Mr. Green Запретвай ръкави!  Hug

# 9
  • Мнения: 4 970
А за Южния парк какво щ е кажете newsm78 То май проблема с пясъка ще го имаме навсякъде Grinning
(И да попитам- за кога е планиран този празник?)

# 10
  • Мнения: 1 517
На Слонската пързалка има пясъчник. А езерото Ариана вече е постоянно претъпкано, а и с тези заведения отвсякъде Sad хич не ми допада. Аз си мислех за някакви състезания за бременни, т.е. бъдещи родители - например най-бърза смяна на памерс и преобличане на бебе.

# 11
  • Мнения: 4 970
Аз си мислех за някакви състезания за бременни, т.е. бъдещи родители - например най-бърза смяна на памерс и преобличане на бебе.
Подкрепям Peace.Даже може в синхрон и децата да  сменят памперси или нещо такова

# 12
  • Мнения: 3 634
Dante, можеш ли да направиш нещо като ticker за подписите ни от рода на: "Играйте с нас на семейния празник на СНБМ след еди-колко-си-дни" или пък банерче, както имахме за "Детска приказка".  Simple Smile

Немога... Blush Аз съм плагиат на най-елементарно ниво. С плакатите се справям по-добре.

Може да има и нещо, което много обичах по асамблеята - опъваха платна и всички рисуваха общо една картина. Да го обясня ли по-подробно?

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 14:45 от Double with Cream

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На Слонската пързалка има пясъчник.

Абе то има ама да не си доближаваш носа до него - носи се отвратителна смрад и е кучешка тоалетна.

 Данте, давай смело обясненията!  Peace

# 14
  • Мнения: 4 970
Абе- то положението с пясъчниците май навсякъде е еднакво Crazy.Ще пишем в графа  инвентар и  няколко чувала пясък Laughing
Данте, казвай........... Hug

Общи условия

Активация на акаунт