Кашите на Слънчо?

  • 4 016
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 522
Та въпросът ми е за тях - одобрявате ли ги?
Както неколкократно съм писала, фен съм на Милупа. Само че шоколадената и стратичелата скоро няма да дам, каквото и да пише за каква възраст е подходяща. Морков ни запича от раз, а тази със портокала , пак не бих дала заради цитрусовия плод. Общо взето изчерпвам Милупа кашите с Ориз и Царевица, Бисквитената и Банановата.
На майтап днеска взех една плодова млечна на Слънчо и се прие с одобрение.
Все пак искам да чуя и други мнения "за" и "против" въпросните каши.
Благодаря предварително.

П.П. Хуманата не се понася добре, защото кашите са силно ароматизирани, Хип на мен не ми харесват, Блевит тотално отказва тези, които смятам, че мога да дам, а за тези с меда , смятам че ни е рано.

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Купувала съм най-различни каши на малката, но банановата на слънчо и беше просто любимата.
Другото, което обичаше беше някаква зеленчукова с моркови, когато я приготвях и когато я опитах за първи път на мен лично хич не ми беше вкусна, даже напротив, но малката много я хареса и много я ядеше и нея.
Така че пробвай, според вкуса, бебенцето си яде с апетит, когато му хареса Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Нестле Алете моят яде доста охотно, но и те нямат кой знае какъв асортимент. Аз, обаче, не се тормозя за разнообразие... Карам си с тези и Милупа.

Слънчо имат сериозно разнообразие! - купувах скоро за благотворителност и се изумих! То не бяха вишни, то не бяха кайсии, праскови, зърнени, овесни и всякаквите им комбинации...  Crazy Не смятам, че биха били по-лоши. Бебешкото по презумпция е най-добро. Технологии и в БГ отдавна има...

# 3
  • Мнения: 1 981
И на моя син любими са кашите на Nestle, но съм му давала бананова, кайсиева, ябълково-кайсиева и бисквитена с бифидус ефект "Слънчо" и ги яде с удоволствие. Мисля, че са на добро ниво и ако детето ги харесва не виждам причина да не му се дават.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Горе-долу на вашата възраст й дадох от кашите на Слънчо.Не посмях по-рано,защото съдържат обикновено сухо мляко,а не АМ.Дъщеря ми си ги харесва много,аз също съм доволна,разтварят се добре,не стават на бучки,а и цената е изгодна.През седмицата е на ДК,но през уикенда си хапва Слънчо.

# 5
  • Мнения: 514
Купувала съм всякакви модели каши/Милупа,Хумана,Хип и Слънчо/
От тази марка съм давала бананова ,прасковена/беше мъка да я яде и я хвърлих цялата опаковка/също и асорти--много добпе я понесе!Смятам че са добри и са на добра цена--след като детето я приема и харесва не виждам нищо лошо да се дава! Peace Peace Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Давала съм Слънчо.Синът ми хареса само 3 вида от тях.
"Зърнин М,"Какаовата,"Пшенична с бисквити".

# 7
  • Мнения: 262
  Давала съм само бананова им каша, не се одобри от сина ми, а и от мен - втори път не съм купувала. Трябва да им пробвам другите видове каши.

# 8
  • Мнения: 493
Аз лично останах доста разочарована от Слънчо TiredВъобще не ми харесаха Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз лично останах доста разочарована от Слънчо TiredВъобще не ми харесаха Peace

На теб?! А на детето?  Laughing

# 10
  • Мнения: 89
Аз пък съм използвала зеленчуковата само на Слънчо и сме много доволни!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На моята дъщеря давам само от кашите на Хипп,Алете и Милупа

# 12
  • Мнения: 2 131
Досега съм давала на Алекс единствено от кашите на Слънчо, други марки не съм пробвала. Много ги харесва. В момента яде н-тата кутия Зърнин, нищо, че е вече големичък. Много му харесва. Даже тази сутрин за закуска съм му приготвила каша с намачкан банан вътре.

# 13
  • Мнения: 1 367
Давала съм само каши на Слънчо и синът ми много ги харесваше.Има разнообразие и са вкусни.

# 14
  • Мнения: 2 522
Горе-долу на вашата възраст й дадох от кашите на Слънчо.Не посмях по-рано,защото съдържат обикновено сухо мляко,а не АМ.Дъщеря ми си ги харесва много,аз също съм доволна,разтварят се добре,не стават на бучки,а и цената е изгодна.През седмицата е на ДК,но през уикенда си хапва Слънчо.

Добре де, как тогава като съдържа ОБИКНОВЕНО СУХО МЛЯКО, ще бъде подходящо за деца над 4 месеца?!? newsm78
Дадох Зърнин М, купила съм и Пшеничена, ще ги издам и ще видя дали ще има и втора покупка на такива каши.
Благодаря на всички за мненията!

Общи условия

Активация на акаунт