киселини

  • 2 000
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте!Бременна съм в 7-ия месец и днес получих за първи път раздразнение в стомаха.Мисля,че са киселини/най вероятно и мен няма да ме подминат/ Shocked     Знам,че няма лек за тях,но знаете ли как мога да ги намаля до минимум!Нека тези,които желаятсподелят как е било при тях .                                                                                                                                                                                                                                         

# 1
  • Мнения: 9 973
пиех стопацид Peace
или талцид

# 2
  • Мнения: 27 524
Може да взимаш Талцид. Не яж мазно, пържено, пикантно. Не яж по много, а по-начесто и по малко. Не се навеждай след хранене.

# 3
  • Мнения: 4 784
На мен ми помагаха ядките. Киселините ми се проявяваха най-вече вечерно време и за да ги предотвратя хапвах бадеми или лешници и положението беше търпимо.

# 4
  • Мнения: 3 016
Аз  пиех газирана вода .Облекчава .

# 5
  • Мнения: 75
сода,газирана вода,талцид,и стопацид за дъвчене. Peace

# 6
  • Мнения: 7 723
Ако ОРБИТ ме бяха видяли от някъде що дъвки съм издъвкала,
щяха да ме направят рекламно лице и да ми плащат доживотно... Crazy

Истината е, че няма лек. Да не те плаша, но до края ще е така,
че и по- лошо ще става... Whistling

Плода вече е много голям, матката ти притиска стомаха
и клапата, която е към хранопровода не се затваря.
Това е причината да ти се връщат гадости на горе по хранопровода. Sick

Но има и добра новина- всичко това спира още веднага след раждането  Wink Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 260
талцид

# 8
  • Мнения: 4 753
Чула съм за слънчогледово семе, че помага, но нямах киселини и не съм го изпробвала...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 387
сода,газирана вода,талцид,и стопацид за дъвчене. Peace

От всичко изброено ми помагаше най-много талцид. Сега като му гледам рекалмата по ТВ направо ми се повдига Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз пиех газирана вода, хапвах малко и на често, без пикантна храна.
Може да вземаш Талцид.  Peace

# 11
  • Мнения: 418
Талцит много помага Peace

# 12
  • Мнения: 8 163
1/3 чаена лъжичка проста сода за хляб, с малко вода да прокараш содата и проблемът е решен за минута. За какво ти е да купуваш медицински бъркочи?

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 23:20 от Фея-кръстница

# 13
  • Мнения: 523
Аз пиех газирана вода в промишлени количества . Не че ми помогна това кой знае колко много , но все пак до някъде ме облекчаваше .

# 14
  • Мнения: 391
И съшо бих добавила-вечеряй рано вечер че като легнеш да има възможно най-малко киселини. Леко раждане от мен!

Общи условия

Активация на акаунт