Какви са летните тенденции в прическите?

  • 816
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 502
От прочетеното за тенденденциите в модата за лятото, устанвих, че почти се припокриват с тукашните, с тази разлика, че тук лена пак излиза на мода. Предстои ми прибиране в БГ и искам да ви попитам какви са летните тенденциите в прическите. Решила съм да се постригвам (вече ми омръзна тоя косопад), но тъй като съм с дълга коса, не знам дали да я пострижа умерено или направо късо  newsm78. Освен това какви цветове са на мода?

Ще съм ви много благодарна за идейки.

# 1
  • Мнения: 2 123
моят съвет е да не се подстригваш късо, а умерено. В момента тенденцията в Европа /и в добрите салони в БГ/ е естествено чуплива коса без бритон на средна и дълга дължина. Ефектът се постига при етажно подстригване, но ако ти е абсолютно права - няма как да стане...
Правата пригладена коса /изсушена на сешоар и после мината с преса за изправяне/ все още е модерна в БГ, но като цяло излиза от световните тенденции.
Цветовете са естествени. Правят се кичури, но за разлика от преди модерни са не контрастните, а преливащите се кичури - за светла коса медни тонове, за тъмна - кафеникаво - кестенови.
Общо взето - това е.

# 2
  • Мнения: 1 502
Ок, мерси, това ме устройва Mr. Green Моята коса по принцип е естествено чуплива, но само че съм с бретон, но това ще го преживеем. И аз по принцип си мислех, да я пострижа умерено, т.е. на такава дължина, че ако настанат големи жеги да мога да я вдигам.

Благодарско! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт