Искат ли ви и давате ли допълнително пари за лечение

  • 861
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Здравейте .Бясна съм и искам да споделя Ходим на физиотерапия и рехабилитация в ИСУЛ ./детенце е с акушерска пареза/.По-рано се плащаше за децата, после приеха нов закон и детското здравеопазване стана безплатно Изумена бях Вчера отново се наложи да отидем и ме информираха , че освен парте които даваме за ампули и консумативи вече трябва да заплащаме и 50% от процедурите. СРАМ. Здравната каса вече ограничава лечението на децата Ако то се нуждае от примелно масаж стимулация и фореза Касата поема само масажа и стимулацията , а другото детето си го заплаща Не само , че те ограничават , но и една дебела и разплута лелка /от касата/ ми каза "да съм доволна, че и толкова поемала касата" БЯСНА СЪМ Не стига , че докторите ми увредиха детето Не стига , че се сдухваме от тичане и грижи А и трябва вече още повече пари да се дават 

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Съжалявам за детенце, дано да се оправи бързо, за да му се радвате и да си го гледате със спокойствие. Задай си въпроса и в сайта на здравната каса, нищо чудно да ви работят нещо. В сайта им има и НРД за 2005г и всичките им програми, сигурно ще откриеш какъв % се поема от касата, но въпроса ти е определено от тяхната компетенция и когато се касае за деца особено съм забелязала, че отговарят. От време на време се включва и по някой лекар, който случайно се рови в сайта им, така че ще получиш отговор при всички случаи.

Общи условия

Активация на акаунт