фоликуметрия

  • 3 198
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте! Днес ми е 14-и ден от МЦ. Бях на док преди малко и тя ми каза,че най-големия ми фоликул е в десния яйчник и е с големина 9.4 мм което си е малко. Според нея този месец няма да имам О. А мен от вчера ме болят адски много гърди вчера си ме болеши и корема точно отдясно. Как мислите има ли шанс този месец да имам О? И дали е възможно тя да е била вчера а днес док да не е видяла? След 2 дни трябва да започна прием на Дуфастон,няма ли той да подтисни  овуто ако евентуално има такова?Моля за съвет!

# 1
  • Мнения: 153
мисля че тук ще намериш доста отговори  Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284828.msg7523804 успех  Peace

# 2
  • Мнения: 1 868
На колко дни ти е цикъла?

# 3
  • Мнения: 59
Ами моя цикъл преди беше доста нередовен,но през последната година си ми е на 30-33 дни. Последния месец ми се появи аномалия закъсня ми доста и пих дуфастон след което ми дойде...сега този месец пак трябва да го пия така ч и аз незнам вече на колко дни ми е цикъла.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Според мен О-вуто ще ти е по-късно, щом ти е по-дълъг Ц
Моята О-ву, приемерно, е около 18-22 ден, така че не се шашкай.
Не мисля, че док не е видяла О-вуто, просто е още раничко
Късмет и  Praynig

# 5
  • Мнения: 59
Благодаря за отговорите. Сега във вторник пак съм при нея за да види дали расте този фоликул. Чудя се дали да започна да пия дуфастона или да изчакам? вие как мислите?

# 6
  • Мнения: 1 868
Аз съм по същия начин изчакай да видиш първо ову и тогава пий дуфастон Peace
Аз правя точно така в момента, даже и аз във вторник съм на фоликулометрия, дай боже заедно да се похвалим Laughing

# 7
  • Мнения: 179
А кога горе долу да се очаква Ову,ако менстр. е продължила само един ден на 4.06, след колко дни? И дали изобщо да се очаква? Cry

# 8
  • Мнения: 1 868
А кога горе долу да се очаква Ову,ако менстр. е продължила само един ден на 4.06, след колко дни? И дали изобщо да се очаква? Cry
Това най вероятно не е било цикъл, мисля че трябва да отидеш да те видят на ехограф.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
ЗВЕЗДА - А ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ ПРАВИ ЛИ ?

# 10
  • Мнения: 179
Casablanka,не съм правила,но нямам никакви признаци, за съгаление,даже тази сутрин мерих БТ 36,84. Май работата си е за посещение при доктор. Sad

# 11
  • Мнения: 1 868
Casablanka,не съм правила,но нямам никакви признаци, за съгаление,даже тази сутрин мерих БТ 36,84. Май работата си е за посещение при доктор. Sad
Признаци изобщо не е задължително да имаш, но при всички случаи ще се разбере какво се случва.Така, че на доктор Naughty
Дано е това, което искаш Praynig

# 12
  • Мнения: 1 085
lorencheto защо не си правиш тестове за овулация и ще разбереш кога си!Успех.

# 13
  • Мнения: 718
lorencheto защо не си правиш тестове за овулация и ще разбереш кога си!Успех.
Тя прави фоликулометрия, което доста по-достоверен метод от тестовете за овулация, всъщност най-достоверният за установяване на ову!

# 14
  • Мнения: 59
Старннно дойде ми! 14 дни по-рано! Обадих се на док. ии тя каза утре задължително да ида. Ей това вече не мога да си го обясня!

Общи условия

Активация на акаунт