Хипотетично

  • 2 487
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 865
А ако усетите в себе си влечение към човек от същия пол?!
Ако този човек ви привлича на всички нива и усещате, че това е точно вашата половинка?!
Ако се налага да признаете това пред себе си, пред другия, пред близките си, пред хората на улицата?!
Бихте ли се впуснали в страстите и чувствата или бихте подтиснали влечението си в името
на комфорта на другите и до известна степен на собствения?
Бихте ли посмели да мечтаете за общо бъдеще, за щастие, за семейство?
Изобщо случват ли се такива обрати у хората...

# 1
  • Мнения: 1 072
Да, случват се и не го изключвам като вероятност.
Ще бъде интересно. Колкото до общественото поведение. Мисля, че дискретността би спестила на всички много главоболия. Ако много ми се прииска, публично да  подържа в прегръдките си жена си, ще я заведа на място, където ще сме абсолютно непознати.

# 2
  • Мнения: 759
aa със сигурност се случват такива неща у хората Simple Smile и не ги обвинявам, щом се обичат да се взимат  Mr. Green ако са решили сами за себе си, че могат да направят всичко, което си  описала, защо не ?! пък и живеем в такива времена, че тия неща ми се струват нормални. друг е въпросът доколко обществото го осъзнава и приема, и доколко хората са предубедени... на пияна глава и аз, когато съм се чудила защо има такива идиоти мъже около мен и чак съм се заглеждала по момичета  Blush  Wink

# 3
  • Мнения: 9 865
xtna, на теб ти се струва нормално, но то всъщност не е прието за такова и
много малко от тези мъже и жени (говоря за зрели, самоосъзнати индивиди,
а не за тийн демонстрации) признават вълненията си и ако се осмелят да
се отдадат на едно от най-човешките чувства... се налага да се крият като
империалисти за да не си навлекат гнева на 'високия' обществен морал...

# 4
  • Мнения: 2 759
                     За мен това е болестно състояние и бих направила всичко, за да го преодолея.

# 5
  • Мнения: 1 072
Стига де, Прекрасна. Обществото тук не е чак толкова примитивно. Поне в това искам да вярвам.

# 6
  • Мнения: 2 448
Да разсъждавам хипотетично върху нещо, което не може да се случи на мен, би било напълно излишно.
Хипотетично мога да разсъждавам , например дали ще ми пука за мнението и реакциите на близките ми, ако хлътна по чужд мъж....... но да се влюбя в жена е просто изключено. Няма как на тази възраст да не съм разбрала кой пол ме влече и да ми се промени сексуалната ориентация.
Толкова хетеро се чувствам, че дори и супер разочарование от мъж не е в състояние да ме накара да потърся утеха в женски ласки.

# 7
  • Мнения: 3 423
Познавам хора, които са били хетеро,
пък после са обърнали резбата, нищо
им няма. Изглеждат щастливи от това.

Важното е сексът да е редовен.

# 8
  • Мнения: 606
Знам ли...

# 9
  • Мнения: 2 448
Познавам хора, които са били хетеро,
пък после са обърнали резбата, нищо
им няма. Изглеждат щастливи от това.

Важното е сексът да е редовен.

Колко са били хетеро....... не се знае.  newsm78 По скоро лутащи се, би или всичко друго но не и хетеро. Ако не ти е заложено, няма как да превъртиш резбата в другата посока.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 401
Аз съм склонна да предложа на една от дотук изказалите се потребителки без никакви угризения..
Ама чак за семейство  newsm78  ..предпочитам първо да се поцелуваме.  Grinning

Лелеее, очаквах списъка на заподозрените да се увеличи докато си пиша мнението, ама... карай

# 11
  • Мнения: 2 161
Така,както се познавам-ще се срещам с нея тайно,просто заради  емоцията.На мен лично подобна връзка нищо повече не може да ми даде.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да си го представя newsm78 Не ме влече, сигурно за това...

# 13
  • Мнения: 301
Ами моя си пол не ме влече, виж противоположния  Crazy
Спазвам някакви общоприети норми - поне се старая де.
Такива катаклизми не мога да си представя за себе си, ама ако си се представя в такъв sci-fi филм  Mr. Green чуждото мнение едва ли би ме вълнувало. Горе долу при мен нещата са - като чувствам не мога и да мисля  Embarassed

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Доколкото познавам любимия, би бил щастлив от факта 'две жени в спалнята'.
Роднините ми със сигурност ще са скандализирани, в офиса едва ли ще впечатля някого, виждали са всичко.

Общи условия

Активация на акаунт