Хайде,сега да помогнете и на мен! (за име)

  • 4 119
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Вече съм в 6-ти месец и започвам да се замислям за име на бебето,което очакваме и което се очертава да е момченце.Имам огромното желание да го кръстя на таткото-ЕМИЛ.Обаче хем искам да носи неговото име,хем не искам да е същото,а да е производно на неговото-почти същото.Сещам се само за Емилиян,обаче на мен лично не ми допада много.Дайте  други идеи,моля!

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 16:16 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 12 545
Единственото, което ми хрумва е Емилио, което не ми допада и Емануил

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На мен от производните на Емил,само Емилиян ми харесва. Peace
 п.п Леко раждане  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 958
Може Еди или Ерик, но са малко по-нестандартни... Rolling Eyes и все пак по-добре от Енрике или Ерос например /според мен де/

Помисли и за Елиан, никак не е лошо  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Освен Емилия/ан и Емануил за друго не се сещам. Но честно казано само Емил ми харесва. Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Освен Емилия/ан и Емануил за друго не се сещам. Но честно казано само Емил ми харесва. Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 674
Емил е много хубаво име.Има Емилиан,Емилио,Емануил и др.Но на мен най-много ми харесва Емил  Peace

# 7
  • Мнения: 1 671
Защо не го кръстиш направо Емил?
Иначе -  Емануил  newsm78.

# 8
  • Мнения: 1 477
Защо не го кръстиш направо Емил?
Peace

# 9
  • Мнения: 728
По добре си го кръсти Емил.. Емилиян е твърде дълго а, а Емилио ми звучи по-скоро смешно

# 10
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен също ми харесва Емил!

# 11
  • Мнения: 2 978
Не ми харесва когато децата са кръстени на някой от родителите (това си е само мое мнение).
Имам чуството, че детето няма да има своя съшност..знам ли и аз..така го чуствам.

От всички производни, Емил най- ми харесва! Или пък Емо само, защо не Peace

Успех и лека!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
Освен Емилия/ан и Емануил за друго не се сещам. Но честно казано само Емил ми харесва. Peace

и аз така...

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не ми харесва когато децата са кръстени на някой от родителите (това си е само мое мнение).
Имам чуството, че детето няма да има своя съшност..знам ли и аз..така го чуствам.

и аз така мисля,сякаш остава в сянката на тати ама ти си знаеш де  Hug

Иначе какво ще кажеш за Енрико по различно е и само първата буква идва от тати  Wink

# 14
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Емилиан, Емануил .... но Емил най-много ми харесва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт