Diet Center Group-ново

  • 2 197
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 322
Здравейте момичета Hug
Този център за който ще ви разкажа прави чудеса само за 2 месеца моя милост стопи 8кг.
Тук е хубаво че всичко се прави под лекърски контрол.
От начало се правят куп изследвания на базата  на които доктор от центъра преценява какъв вид хранителен режим да предложи.Предлагат се специализирани продукти на белтъчна основа.
Прави се пълен анализ на BODY MASS INDEX/BMI/,КРЪВНА КАРТИНА И ЗДРАВОСЛОВНО СЪСТОЯНИЕ.
През цялото време сте под постоянен медицински надзор.
И най-важното от всичкото е че се запазват свалените килограми за бъдеще.
Този вторник в предаването на МАРТИНА ВАЧКОВА по канал 1 говориха за този център.
Който реши нещо повече да напиша за центъра да пише на лични.
Аз още веднъж ще напиша че съм страшно доволна от всичко и продължавам да ходя там,остават още малко до желаните кг гоня 55кг а днес се претеглих и бях 58.5кг.

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 15:08 от Tetka_74

# 1
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Според мен всеки може да си организира такъв център и сам вкъщи, но в повечето случаи не ни достига воля и предпочитаме някой друг да ни казва какво да правим, за да постигнем това, което искаме. Лично мнение  Peace
А това със запазването на свалените кг как го гарантират?  newsm78

# 2
  • Мнения: 322
Гарантират като ти дават свобода да ядеш от всичко ,но е важно к-вото кое си изял през деня.
Дори можеш да ядеш от забранените храни/тортички,сладоледи,пици,шоколади и каквото ти дойде на акъл/разбира се без уливане/
 За мен тук е важно че все пак си под лекърски контрол,а не на собствена глава.
Аз пробвах преди 2 месеца 1-ва фаза на д-Р ПИЕР ДЮКАН и получих техардия,тук такава опастност няма и пак казвам много са важни зилседванията преди да се започне някаква диета,това си е мое мнение.
Всеки сам решава.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 911
колко струва удоволствието и какво точно представлява грижата и наблюдението, вкъщи ли си спиш или някъде под наблюдение като при дебелариума на д-р Емилова?

# 4
  • Мнения: 322
Значи удоволствие струва различно.
Наблюдението става на 2-3 седмици със записан предварително час.
На място като отидеш ти мери кг,BODY MASS INDEX/BMI,талията и кръвното налягане.
Тук цялата диетата протича в 7 етапа на хранене,като последният е вече твоя бъдещ здравословен начин на хранене.
Пъра и втора фаза са на изцяло белтъчна основа,няма никакви плодове.В  трета фаза започва захранването с плодове и други храни които не си яла през първите ударни 2 режима.През етапи на диетата задължително се пият витамини от центъра,които докторката ти дава и ти казва как да ги пиеш.Аз която съм с ниско кръвно за тия 2 месеца не съм имала никакви проблеми. Peace
Тук най-важното е че като определи от коя фаза започваш да сваляш кг в листовките пише от които продукти по колко грама трябва да ядеш.Има голямо разнообразие на различни видове зеленчуци,местните продукти също е така,плодовете по същият начин.
Тяхните продукти ,които си избираш също са с много голямо разнообразие.приготвят се лесно с помоща на шейкър някои от тях се запичат други пържат за 20мин най-много.
Например мойто меню за днес е :ЗАКУСКА 7ч:ПАЛАЧИНКА С ЛЕШНИЦИ И ШОКОЛАД това храна на центъра;10ч:ЛЕКА ЗАКУСКА:ЙОГУРТ С МАЛИНИ:ОБЯД:ОМЛЕТ С БЕКОН с гарнитура от задушен грах 200гр;СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА 16 ч-ДЕСЕРТ ЧЕРЕН ШОКОЛАД и ВЕЧЕРЯ:ЗЕЛЕНА САЛАТА С КРАСТАВИЦА 350ГР С КИСЕЛО МЛЯКО 0,1%ВЕРЕЯ
Това е менюто ми за днес аз гледам да редувам едни ден на вечеря хапвам някакво месце,на другият ден на вечеря ям кисело мляко или сирене.
Този център по принцип е белгийски има предствителство тук в БГ,Франция и Испания.
За повече информацията ще ти напиша сайта:www.dietcenersgroup.be

# 5
  • Мнения: 64
Сайта, който си дала не е български, а до колкото разбирам този център се намира в София, или греша? Моля, напиши повече подробности за центъра. Къде се намира, ако е в България, дай адрес, телефон и сайт ако имат, също така и цени. Ако не е в България, напиши по подробно за хранителния режим, която спазваш, спортуваш ли и ако да - какво. Не разбрах - в центъра ли пребиваваш или правиш диетата си в къщи? Ако има и други подробности, за които не се сещам - напиши.

# 6
  • Мнения: 322
Центъра се намира в СОФИЯ.
Адреса е:жк."Изток",ул.А.П.Чехов 69,телефони са:971-86-25 и 971-86-26
Сайта е:www.dcg-bulgaria.com,но не винаги се отваря.
Ами цените са следнире на продуктите:
СУПИ:1.Гъбена супа кутия 5 пликчета-30лв
2.Крем супа от птиче месо-30лв
СОЛЕНИ:1.Омлет с бекон-30лв
2.Омлет със сирене-30лв
3.Картофено пюре-30лв
4.Суфле със сирене-30лв
БИСКВИТИ:1.Бисквити с кокос-2броя в пликче/1 хранене/-6лв
2.Бисквити с аромат лимон-ванилия- 2броя в пликче/1хранене/-6лв
3.Бисквити с бадеми пак същият брой на същатата цена
4.Бисквити с какао пак 6лв
5.Вафла с мока-7лв
6.Вафла с ванилия-7лв
7.Вафла с ягоди-7лв
8.Италиянски гризини-10 броя в пликче/1 хранене/-7лв
9.Тост 3 броя в пликче/1 хранене/-6лв
10.Тост шоколад на същатата цена
ДЕСЕРТИ:1.Йогурт с малини -5 пликчетав ктия -30лв
2.Йогурт с парченца шоколад-30лв
3.Десерт Ванилия-30лв
4.десерт Карамел-30лв
5.десерт черен шоколад-30лв
6.Ябълков сладкиш-30лв
7.Палачинка с лешнииц и шоколад-30лв
8.Шоколад с кокос-32.50лв
9.Шоколад с карамел и фъстъци-30лв
10.Пудинг Ванилия 4 пудинга в опаковка-26лв
11.Пудинг Шоколад 4 пудинга в опаковка-същатата цена
НАПИТКИ:1.Топъл шоколад 5 пликчета в кутия-30лв
2.Портокал и ананас-30лв
3.Праскова с манго същатата цена
4.Зелена ябълка цената като по-горе
5.Бутилка напитака Шоколад 1 хранене-6.50лв
6.Бутила напитка Ванилия 1 хранене-6.50лв
ВИТАМИНИ И МИКРО ЕЛЕМЕНТИ:1.Мултивитамини 1 опаковка за 30 дни-26лв
2.Слъжнцезащитен антиоксидант 1 опаковка за 30 дни-26лв
3.Основно-кисленен баланс 1 опкаовка за 30 дни-28лв
4.Таблетки Сатиете/триптофан/  1 опаковка за 30 дни-30лв
5.Таблетки Метаболик/хром/ 1 опаковка за 30 дни-30лв
6.Таблетки СОЛ-1 блистер/20бр/-4лв
6.Шейкъри и пакет материали 1 брой-12лв
Диетата като я правиш си в къщи и след 2-3 седмици при предварителен уговорен час си на контролен преглед в центъра.
Това са фиксираните цени на тяхните продукти ,но правят и намаления  в края на всеки месец като тези които са по 30лв стават на 15лв,в белгийкият им сайт са по-ефтини,но са там за съжеление .В белгийският сайт има повее видове храни,които за съжеление тук не се внасят.
за друго в момента не се щам ,ако имаш още въпроси задай. Hug


# 7
  • Мнения: 322
Ето какво забравих да напиша правят се следните излседвания,които повече се поемат по здравната каса.
Кръвна картина пълна
Глюкоза
Креатин
холестерол
HDL-холестерол
Триглицериди
Урея
АЛАТ
Натрий,калий
Калций
фосфати
желязо
Урина-ОХИ

# 8
  • Мнения: 22 344
Това доста ми прилича на реклама, но както и да. А и аз лично не виждам да правят нещо по-различно от това на всички останали диетолози и центрове, правят едни изследвания, измислят си някакви бъркочи, които наричат техни храни и ги продават за един куп пари и толкова.
Важното е, че си доволна.

# 9
  • Мнения: 322
Значи не съм много съгласна с теб,че като на другите места е ,защото аз ходех полвин година при известният диетолог ИПОКРАТИС и какво само 6 кг свалих,за сметка на това кръвното ми играеше непрекъснато ,гастрита се обаждаше,докато тук никакви здравословни проблеми няма поне за сега. Peace
Все пак тези храни са белгийски и този център го има в още 2 държави ФРАНЦИЯ И ИСПАНИЯ.
Е че са скъпи така е ,но ако влезеш в белгийският им сайт не са толкова центъра все пак е сложил наценка. Simple Smile
Важното че после след като преминеш 7 -те фази задържаш свалениете кила и нямаш здравословни проблеми.
Имам 2 приятелки ,които свалиха по 15-20 кг и година след ходенето в центъра са си запазели килограмите,и двете са по 40 години,точно на тая възраст все по-трудно се свалят клата и се задържат.
Все пак храните са напарвени от лекъри,и са съобразени със общото здравословно състояние на човек,но пак ще кажа всеки сам си решава как да сваля килата.
Но аз съм много против да хванеш една диетата от списание и да я правиш,защото води до много рискови здравословни,докато тук през цялото време си под лекъски контол и янма нужда от притеснение,затова се правят трези излседвания и в процеса на фазите се правят още допълнителни изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт