The Spaghetti Incident - Мами в Италия 81

  • 22 375
  • 266
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 750
Бонжур мам4ета Hug
Ей това време не се оправи ей Twisted Evil,не знам при вас как е, но тук вали по4ти всеки ден Confused
Соня Габи супата си я яде всякак и гъста и рядка както му я направя не я отказва.Пастина съм му слагала,но се дави и я плюе.От легумите до сега съм давала само леща.Формаджо също си хапва волентиери Peace
Дани да кажеш на мъжът ти да не си раздава нещата така Naughty.Знаеш ли,4е сега след катастрофата,ще му увели4ат сумата за застраховката  Twisted Evil.
И аз преди бях подайгъз(ще ме извинявате за иронията) и не отказвах на никого,но след това винаги съм си скубала косата.И пари съм давала и по4ти никога не са ми ги връщали #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Зарекла съм се пове4е да не давам нищо,стига да не е за някой крайнонуждаещ се  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 2 804
Да се разпиша в новата тема .
Пиколина , мерси   bouquet !


ПП. Зная Ники , и заради това съм ядосана , защото ние и до сега плащахме по 1200 еуро годишно та сега хептен ще се ръсим .

# 3
  • Мнения: 2 804
Обичате ли кростата ?
Аз сега специализирам   chef в декорации за кростата .
Много ми харесва , защото е лесна и бърза за правене .

# 4
  • Мнения: 2 379
Булки, днес било Спасовден! Joy
Изневяра, извършена в нощта срещу Спасовден, не се била брояла за изневяра.
Защо никой не ми го каза това вчера?! Тъкмо бях в изгодна позиция...
Хайде, за догодина всички ще знаем. Laughing

# 5
  • Мнения: 5 462
Aз съм от фенките на Guns 'n' Roses.
По конкретно на ония котарак Аксел .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 750
Ваййй Пиколинке да си стоиш на дупето,4е сега излезе нов закон в Италия Crazy.Ако мъжът ти те хване в изневяра,особенно в дома ви, при развод той взима цялото имущество което е придобито по време на брак,пък прилюбодейката Mr. Green си взима 4антата и да ходи където ще.Същото е валидно и за жената ако слу4айно мъжът и се отплесне на някъде,тя взима вси4ко а на него шут през д-то Laughing

# 7
  • Мнения: 1 100
Привет булки Laughing

Ани, много идейна теми4ка, бравос! Само една поправка : няма старини, няма младини, на Guns N' Roses винаги имам вкъЩи cd! Цитираният от теб е най добрият им албум, с две думи само Sleaze rock.   yesyes Да видиШ Раи4ка как си танцува като ги 4уе Sunglasses
Как ти е гърлото, ША пеИШ ли оЩе, а? Mr. Green Wink

Дани, много кофти, дано поне си покрие Щетите тоз приятел ваШ, ма застраховката пак си ска4а Money Кола, по мое мнение, не бива да се дава/заема между приятели. Най 4истосърде4но так си реШихме с приятелите ми в бг: като му трябва на 4овек, си взема под наем с пълно автокаско и толкоз Peace Дружбата си е дружба, службата...
ИмаШ си три кукли Дани Heart Eyes да са ти живи и здрави!

Сон4е, за Несебър питаШе: там бяхме за последно преди 6 години, нямам актуална инфо, ма погледни в боокингс.ком, дет пуснах линк, много оферти има. Peace

Май ме няма пак Laughing
до после
  bouquet

П.П. Ники, не я мисли Пиколинска, тя е хитруШа, затова е госпожица оЩе, никой не може да и пипа пари4ките Money Wink

# 8
  • Мнения: 764
Дани,да му се накараш хубаво #2gunfire
Деска,мерси,ще прегледам линк4ето Hug
Девйки ,аз пуснах теми4ка ама и вас да питам.Да имате Том Том карта на Бг???
4ух и аз ,за Спасовден,при нужда ще се възползвам. Joy

# 9
  • Мнения: 2 804
Аз пък съм изостанала с новините за Спасовден , но да си призная и не ми е необходимо да се възползвам .
Предостатъчно ми е мъжо .
Какво мислите да готвите за довечера , аз вече съм изперкала с това готвене .
Освен това и шефа си е у дома довечера та хептен го закъсах .
Италина , как е майка ти ?
И за сестра ти нямам никакви новини напоследък !
Момичета дайте нови снимки да ви видя , нещо много от дълго време не съм ви виждала !!!
И на децата по снимка може да качите , ако ви е проблем и на лични пращайте .

# 10
  • Мнения: 5 462
На Спасовден се почитат мъртвите и се води доколкото знам Черешова задушница .

# 11
# 12
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Аз вече съм станала .
Легнах се в 00:00 и в 4 станах да гладя .
Нещо хич не мога да  спя , дано ми мине по скоро .
Днес съм навън по задачи и то с трите момичета та пак ще ни гледат като полезно изкопаемо .
Много ме дразнят любопитните .
Лек ден на всички .

# 13
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
 Бре вчера бил моят имен ден май....аз съм вашата кака  лакомата ламя Спаска! И като такава искам да ви кажа да си проверите по ЛИДЛите дали имате като при нас гръцките продукти на Ериданус- купихме локуми, халва, сърми, печени слънчогледови семки. Само дано устискам  да си клъввам по малко и понякога само, да не надебелея пак. То като забих това 72 и не мърдам надолу, ами като не се движа...

# 14
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте!
 Бре вчера бил моят имен ден май....аз съм вашата кака  лакомата ламя Спаска! И като такава искам да ви кажа да си проверите по ЛИДЛите дали имате като при нас гръцките продукти на Ериданус- купихме локуми, халва, сърми, печени слънчогледови семки. Само дано устискам  да си клъввам по малко и понякога само, да не надебелея пак. То като забих това 72 и не мърдам надолу, ами като не се движа...


Брейййй,аз досега карах да ми праЩат локум от Бг. А сърми4ките какви са,лозови ли ? Готови ли са?

Общи условия

Активация на акаунт