Издирвам една фирма от Варна призвеждаща мека мебел!

  • 1 077
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Здравейте.
Преди 2 години и  нещо си закупих един диван от магазин на ул."Капитан Райчо"/близо до "Чико"-отсреща/.Старшно съм доволна от него и го купих на старахотна цена.
Сега искам още един ,но магазинът вече го няма.Помня само ,че цехът им беше май в квартал "Виница".Ако някой може да ми помогне с инфо как да ги открия ,ще почерпя beer3

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
По-пътя за Виница има една къща, където продават мебели, но не знам дали е същия магазин. Не съм обърнала внимание дали има някъде реклама на фирмата.  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 261
Това след разклона  на Траката или още по пътя след стадиона?Знам след Никова къща от дясно,но там са 2 употреба-холандски май  бяха.
Обясни ми по точно къде ,моляте. Hug

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това след разклона  на Траката или още по пътя след стадиона?Знам след Никова къща от дясно,но там са 2 употреба-холандски май  бяха.
Обясни ми по точно къде ,моляте. Hug

Май са тези, не знаех, че са 2-ра употреба.

# 4
  • Мнения: 2 261
Д о колкото се сещам момчето ми обясни тогава ,че си има цех в къщата!
Дано някой от Виница се вкючи!
А на теб много благодаря!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Маркови мебел ли са?

# 6
  • Мнения: 2 261
Не.Малка частна фирма са си най- вероятно .Даже незнам как се казва.
Но ,диванът беше по мой размер 180см и каТо се разпъне става 180/180  и всичко е тапицирано дори  и тази час ,която е скрита отдолу!
Цената  беше 430 лева за луксозна дамаска  ако не се лъжа,даже май 410 лв .ми намалиха.Не е промазка на цветенца Laughing

# 7
  • Мнения: 2 018
http://markovimebel.com/default.aspx

Я виж тук  Peace

А-а-а сега разбрах, че си писала, че не са те!  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт