щори???

  • 5 931
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
здравейте, момичета! посъветвайте ме какви щори да си сложа на балкончето (от рано сутрин до към 13-14ч. пече яко слънце (спешно е), с пвц-дограма сме и е страшен парник), там готвя, трябва да се мият щорите понеже има вероятност от опръскване при готвене и миризми (въпреки че имам абсорбатор)-тези от плат не знам дали са подходящи? замислям се за бамбуковите??? newsm78 няма да ги свалям често, имайте в предвид, лесно почистващи да са и по възможност евтинки Embarassed!
пс. препоръчаха ми камакс като фирма. благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 080
Лесно почистващи се и евтинки са хоризонталните щори, а и не пропускат светлина:

# 2
  • София
  • Мнения: 6 248
Бамбуковите щори не пазят кой знае колко от светлината, аи май са само стандартни размери. На нас днес ни монтираха обикновени алуминиеви щори (същите, които е показала и stefinka ), мисля, че за предпазване от слънцето това е най-добре (в смисъл от към почистване и цена де, иначе аз исках роло щори, ама не са от най-евтините).

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Лесно почистващи се и евтинки са хоризонталните щори, а и не пропускат светлина:


Такива ми препоръчаха и на мен за терасата,където се готви,от фирмата,която ни поставя щорите.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз съм с такива в цялата къща. Доволни сме. Някои казват, че трудно се чистели, бутам ги в банята и ги "изкъпваме"!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Алуминиевки, лесно се чистят - аз ги мия с подвижния душ.

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Алуминиевки, лесно се чистят - аз ги мия с подвижния душ.
И аз съм с такива в нас. Доволна съм.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм с такива. Доволна съм, но бих препоръчала ако е възможно да се поставят ролетни щори. Те също са добри.

# 8
  • Мнения: 3 459
Алуминиевки, лесно се чистят - аз ги мия с подвижния душ.
Най-удачни ми се струват и на мен  Peace

# 9
  • Мнения: 9 894
наистина хоризонталните са най-практични за твоя случай. Аз също съм с кухня, изнесена на западен балкон, не се живее следобед, тези щори са най-удобни и най-евтини.

# 10
  • Мнения: 1 426
най-добре външни щори, ама май не са най-евтиният вариант

# 11
  • Мнения: 9 894
а външни щори слагат ли се на пвц дограма?

# 12
  • София
  • Мнения: 663
а външни щори слагат ли се на пвц дограма?

да, слагат се (скъпички са). аз не си представям как ще се мият(ще чакам дъжд да завали и да ги измие Joy), май ще се ориентирам към хоризонталните (поне няма да се омирисват), пък ще ги свалям и под душа ще ги мия Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 459
а външни щори слагат ли се на пвц дограма?
Да  Peace
Виждала съм на няколко балкона  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 663
а хоризонталните/алуминиеви щори къде по-точно се монтират на дограмата/прозореца (с пвц сме)?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт