Как си набавяте "дозите" адреналин?

  • 1 803
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 641
Ще ми бъде интересно да споделите по какъв начин се зареждате с  положителни емоции.
Кога кръвта Ви започва да бушува, стомахът се свива на топка. Става въпрос за нещо интересно, екстремно, дори опасно.
Изключваме работата. Нещо, което правите в свободното си време. Wink
Аз бих искала да опитам рафтинг, скално катерене, скачане с бънджи,Каяк, Пейтбол.  Но за съжаление няма с кой да го споделя. Нито половинката е ентусиазиран, нито приятелите Confused
Предпочитат да гледат мачове, да хапнат и пийнат, а мен ми трябва нещо по-така...

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Адреналина го имам в пъти повече от нормата /по диагноза/  Laughing - на мен ми трябва серотонин, набавям си го с ядене  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Уви, на работа толкова много адреналин си набавям, че в свободното ми време това е последното, от което имам нужда Tired Искам само да спя, да чета хубави книги и да ходя по разходки сред природата. Не правя нито едно от трите, защото всъщност...какво беше това "свободно време" Rolling Eyes
Иначе от изброените мисля, че бих се изкефила на рафтинга. Ако не се удавя, разбира се Mr. Green

# 3
  • Мнения: 606
Инжекционно.

# 4
  • Мнения: 3 641
belinda ,аз също обичам да поспивам и да чета книги, но сякаш понякога това не ми стига Hug
Искам да усетя нещо запомнящо, разтърсващо сетивата Embarassed
А при рафтинга доколкото знам ти слагат жилетка и има инструктор, така че май няма опасност Hug

# 5
  • Мнения: 154
Използвам градския транспорт ( в умерени дози )  Whistling

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Положителните емоции си ги имам в изобилие, а иначе просто ме отвява вятъра нанякъде.
 От изброените имам голям мерак да скоча с бънджи, с парашут, парапланер, рафтинг, абе всичко.
 Все някой ден ще ги направя тези неща, само пари да имам.

# 7
  • Мнения: 3 641
Използвам градския транспорт ( в умерени дози )  Whistling
Особено, ако е фраш и до теб се оттърква някой подпийнал и запотен ром Sick
Нвщо подобно  ми се е случвало ooooh!

# 8
  • Мнения: 148
Возя се на мотора,карам се с мъжа ми...

# 9
  • Мнения: 649
Ами аз се състезавам любителски и когато залагам голяма сума, гледам да карам много бързо за да не загубя. Тръпката е страшна, после сърчицето ми бие 1 час след състезание. Сега съм решила с парашут да скачам, но ще видя кога в бъдещето ще стане! Също така адреналина ми се покачва когато един познат ме вози, той е ненормален и ще се пръсна от напрежение.

# 10
  • Мнения: X
Адреналина го имам в пъти повече от нормата /по диагноза/  Laughing - на мен ми трябва серотонин, набавям си го с ядене  Embarassed
Фанта, моля, обясни повечко за серотонина освен ако не е било на шега...  bouquet

# 11
  • Мнения: 957
Возене на мотор ..със около 220км в час

# 12
  • Мнения: 738
Като се вра между шамарите Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 614
Имам го доли в прекомерно големи дози на работа, и аз търся начин за релакс  по-скоро!
Та ще следя Фанта за разяснения  Mr. Green
А иначе Гугъл каза това по-въпроса http://www.evropea.com/serotonin.html за серотонина, и други работи каза също  Mr. Green
А това казва Уикипедия http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B … D0%BD%D0%B8%D0%BD  Peace

# 14
  • Мнения: X
Благодаря, правда_z! И аз го зная това за серотонина.  Simple Smile Имах предвид как с яденето можем да влияем на нивата му.

Общи условия

Активация на акаунт