ploda nisko dolu

  • 841
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
hi na vsi4ki.
nqkoj da znae ili da mu se e slu4valo ploda da e nisko dolu?posledniq pyt kogato lekarq me gleda na videozon mi kaza 4e ploda e mnogo nisko ,a i sled pregled uto4ni 4e i 6ijkata na matkata e mnogo nisko....kazete mi molq vi ne6to pove4e po tozi vypros
mersi predvaritelno:)

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Кажи в коя седмица си! Аз знам, че всичко ще е наред, ако плацентата не е много ниско разположена! А за ниско разположена шийка не съм чувала! Да не е казала, че  е скъсена?

# 2
  • Мнения: 4 068
Аз също нося бебето доста ниско. Доктора обаче ми каза, че при високите жени това било често срещано явление. Не било проблем, но пък при мен шийката си е с нормална дължина. по принцип щийката се скъсява точно преди раждане.
Ти в коя седмица си? А за плацентата какво ти каза доктора?

# 3
  • Мнения: 128
ami 23 sedmica sum

# 4
  • Мнения: 4 068
Питай доктора си как е разположена плацентата. Ако тя е наред значи няма страшно. Не се притеснявай излишно. Ако е нещо сериозно доктора е щял да ти каже, за да се пазиш повече.

# 5
  • Мнения: 128
за плацентата нищо не ми е казвал.пита ме имам ли болки и ми изписа магнерич и но шпа.аз не бих казала че имам точно болки-по скоро като попрочетох малко разбрах че тожа което ми става от време на време(втвърдяване на стомаха)са някакъв вид контракции.това е...а като отида на лекар и винаги ми изкачат от главата най важните въпроси които имам

# 6
  • Мнения: 3 562
.....това е...а като отида на лекар и винаги ми изкачат от главата най важните въпроси които имам
Аз бях по същия начин - вечно забравях какво искам да питам гинеколога  Embarassed след втората консултация започнах да ходя със списък  Crazy за ужас на моя лекар  Twisted Evil
Пожелавам ти леко бременеене  Laughing

# 7
  • Мнения: 487
Здрасти и от мен!При мен третата бременност беше така.По същия начин ми изписаха магнерич и но шпа,а доктора постоянно забравяше че ме е преглеждал заради ниско разположения плод,и след всеки ехограф се стряскаше и пак настояваше за преглед.Аз нямах проблем със шийката и изобщо с ременноста-даже родих много по-бързо и по-леко.Желая ти спокойна и лека бременност и на теб.

# 8
  • Мнения: 2 531
И моето бебе е ниско, шийката ми е скъсена от началото, а от 1 мес. е 60% изгладена.Доктора ми каза да почивам , важното е че  няма разкритие!

# 9
  • Мнения: 984
здравей, според мен трябва да отидеш и при друг доктор за консултация, защото една позната така го носеше ниско и роди в 7 месец, сега е бременна за втори път и в 3 месец я зашиха, така че това според мен не е толкова просто положение

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Когато плода е ниско има опастност освен скъсяване на шийката да се получи и разкритие,а оттам и преждевременно раждане.Непременно отиди и на друг лекар за консултация.Много трябва да лежиш и почиваш.

Общи условия

Активация на акаунт