Спите ли в едно легло с децата си?

  • 1 744
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 629
Стана ми интерсно да разбера до колко е популярно спането в едно легло с децата и, доколко спането в отдени?

# 1
  • Мнения: 5 539
Мне.
Шомпалчето много рита и се върти, окупира цялата спалня и ни изхвърля накрая на пода двамата с баща й Mr. Green
А, щях да забравя, и ни бърка в очите, и ни скубе, и ни сяда върху главите - изобщо тормоз! Twisted Evil
Както се казва в онази реклама: "Шефче, не може да се спи!" Mr. Green

# 2
  • Мнения: 35 950
като малка - не
когато стана на 2 години я преместихме в самостоятелна стая и когато беше болна и плачеше нощем - лягах си при нея; сега с корема не мога, защото не се събираме в леглото Simple Smile
сега си ляга при мен, на спалнята, когато тати е в командиравка /не повече от 10-15 нощи в годината/; също когато сме на гости спя понякога с нея; нямам отговор за анкетата ти Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 4 629
Бубанка, добавих "понякога" като отговор - така става ли за теб?
Мамма, благодаря ти отивам да чета

# 5
  • Мнения: 202
Не! Детенце  спи в  леглото си!

# 6
  • Мнения: 35 950
Бубанка, добавих "понякога" като отговор - така става ли за теб?

става Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 932
Да. понякога сутрин или по време на следобедния сън го взимаме при нас и се гушкаме с огрОмно удоволствие.

# 8
  • Мнения: 35 950
забравих още един вариант - когато се нанесе в нашето легло в 5.30-6.00 ч. - спим си тримата, защото ако я изпратя в нейното легло, ще се разсъни и няма да мога да си доспя Simple Smile
забелязала съм, че когато спи при мен или сме тримата, спи средно половин час повече, а понякога и по 1 час; мога само да гадая защо

след обяд спи само самичка, иначе играе с нас и не заспива

# 9
  • Мнения: 3 611
До 6тия месец кърмех на поискване и спяхме всички на спалнята.
От тогава обаче си спи в неговото легло, като рядко (но се случва) да спи и в нашето. напр. когато вечер му чета прикаzка и zаспя преди него; или преz нощта се събуди, че го боли крачето или ухото, давам Нурофен и го мушкам между нас. Гушкам го, раzтривам му крачето....
Но в останалите случаи си спи сам в леглото  Simple Smile

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Само и лапетата липсват (нещо все не ни достига площта за сън).  sleepuu

# 11
  • Мнения: 3 861
По принцип Калоян си спи в неговото легло, но когато е неспокоен, плаче от зъби ит.н. го взимаме при ас и така всички спим. Иначе нямаме шанс...

# 12
  • Мнения: 3 562
ДА. Все още и смятаме да продължаваме  Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 786
Ами не спи при нас ама спим в една стая и леглото и е залепено за нашето.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт