syvet za sled abort

  • 1 027
  • 4
  •   1
Отговори
zdraveite
iskam da vi pomolq za syvet.pi6e vi maika na edno dete.na 27 godini sam.razbrah 4e sam bremenna no myja mi be6e kategori4en-abort.napravih go makar 4e bqh na 3 meseca i polovina.strannoto be6e 4e misleh 4e tyrebva da mi karvi mnogo a ne be6e taka.ve4erta kam 8 4asa zapo4na vsi4ko.na sledva6tiq den sled obqd ve4e nqmah kyrvene.iskam da popitam za6to taka.normalno li e.dnes zabelqzah 4e gyrdite mi zapo4vat da puskat te4nost kakto pri bremennite jeni.iskam da me syvetvate dalie  normalno.vazmojno li e profesionalen lekar v bolnica da ne e napravil abort i vse o6te da sam bremenna.ne6to kato izvan mato4naa neznam.pla6a se makar 4e u6 pravih abort.tova 4e qm mnogo me kara da si mislq 4e vse edno sam o6te bremenna.molq pomoglnete.

# 1
  • Мнения: 2 755
Отиди на преглед с видеозон, ще се види, ако има нещо. Иначе преди няколко месеца имаше тема за некадърно направен аборт и бебе родено след него. Дали кървиш много може да не е показателно. А за гърдите - трябва време за да спадне нивото на хормона в организма

# 2
  • Мнения: 1 335
Силно или продължително кървене не е задължително да има. 3 месеца и половина, по начина, по който аз го смятам прави 14 г. с. (аборт по желание по това време е незаконен. Казвам го, за да имаш предвид при какъв лекар си била).
Консултирай се с лекар за течността от гърдите. Възможно е да е клоастра. Обикновено се изписват медикаменти за спирането и.

# 3
  • Мнения: 1 029
 по принцип е задължителен ехографски преглед няколко дни след като е извършен аборт.Така че върви утре или вдруги ден и за да си сигурна ,че всичко е наред, няма да е лошо да те прегледа друг лекар Peace

# 4
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Не знам дали ще ти помогна, но преди време една мама беше писала, че два дена след аборт е имала положителен тест за бременност. Посъветвала се е с лекар и той и е отговорил, че хормоните не може толкова бързо да се възстановят. Но отиди да те прегледат на ехограф и ще се види.

Общи условия

Активация на акаунт