Априлци, Шипково

  • 8 991
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 398
За сега сме се спряли на Априлци , но пък и  Шипково не е лоша идея. (само да не е строителна площадка).
Не сме избрали още хотел/вила където можем да отседнем.
Ако някой е ходил с малко дете и може да препоръча нещо ще се радвам.
Благодаря предварително.

# 1
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Често ходим в Шипково. Отсядаме в тази вила.. Но сме били и в Хотел Планински рай. Има също добри отзиви за Вила Русалка.
За хотел Йоанна са малко противоречиви отзивите. Там сме ходили само на басейн.
Не знам какво точно търсиш, но виж и тук.

Ще бъдем в Шипково от 8 до 17 юли Peace

# 2
  • Мнения: 2 431
На Чифлика и Бели Осъм е по-хубаво.

# 3
  • Мнения: X
На Чифлика и Бели Осъм е по-хубаво.
В Шипково не съм била,на Бели Осъм-също,но Чифлик определено не одобрявам,ако се имт предвид хотелите "Дива" и двата Веника,и трите не ми харесаха.Първият е вече доста запуснат,обслужването беше бавно в ресторанта,и самото място на хотела не ми харесва,прекалено притиснато е от хълмовете,няма въздух и простор,нито някаква панорама,същото е положението с Вениките,и двата не са подходящи за деца,защото са от двете срани на самия път,който е не-малко оживен,нямат никакъв парк или градина да играят деца,панорама-никаква.Аз съм най-доволна от Априлци,от хотелите там препоръчвам Марагидик,идеален е за малки деца,има голям затворен парк,детски кът за игра,забележките ми са единствено към кухнята им,но пък това успешно се компенсира с вечеря в горния хотел-Панорама,те са точно един под друг ,панорамата към Стара планина наистина си заслужава.

# 4
Родителите на съпруга ми имат вила в Априлци.Чудесно е за малко дете и като природа и като спокойствие,но е малко скучно.Иначе там има един хотел с голям басейн-известен е и съм чувала страхотни отзиви.Месните му викат "керамиката"...но не му помня името -има и тенис корт и други екстри, а и е с красива гледка към планината...

# 5
  • Мнения: 1 120
Родителите на съпруга ми имат вила в Априлци.Чудесно е за малко дете и като природа и като спокойствие,но е малко скучно.Иначе там има един хотел с голям басейн-известен е и съм чувала страхотни отзиви.Месните му викат "керамиката"...но не му помня името -има и тенис корт и други екстри, а и е с красива гледка към планината...
Името на хотела е Априлци
http://www.hotelaprilci.com/hotel/index.htm

# 6
  • Варна
  • Мнения: 129
На нас ни препоръчват хотел Марагидик в Априлци http://www.maragidik.com/. Било чудесно за почивка с деца и се каним да проверим!

# 7
  • Русе
  • Мнения: 250
с приятелки + децата разбира се ( без мъже) Mr. Green се гласим да идем до ВИЛА РОСИ в Априлци...някакви отзиви?! някои да е 4увал нещо? ина4е там не съм ходила от дете,но имам супер спомени от това планинско град4е!

# 8
  • Мнения: 580
Бяхме там миналата седмица.
За втори път.И пак ще отидем.
За мен там е райско кътче.
Заслужава си всеки лев.Къщата е оборудвана от-до.За четири семейства с деца е идеално.Басейна е пълен, чист.
Къщата е поддържана и чиста.Ако нещо по специално те интересува - питай

# 9
  • София
  • Мнения: 545
Бяхме там миналата седмица.
За втори път.И пак ще отидем.
За мен там е райско кътче.
Заслужава си всеки лев.Къщата е оборудвана от-до.За четири семейства с деца е идеално.Басейна е пълен, чист.
Къщата е поддържана и чиста.Ако нещо по специално те интересува - питай

За коя къща става дума моля  Hug А цени ?

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На нас ни препоръчват хотел Марагидик в Априлци http://www.maragidik.com/. Било чудесно за почивка с деца и се каним да проверим!
След 10-ина дена мислим да се отправим нататък, а вие? Търся компания за сина  Laughing

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Бяхме там миналата седмица.
За втори път.И пак ще отидем.
За мен там е райско кътче.
Заслужава си всеки лев.Къщата е оборудвана от-до.За четири семейства с деца е идеално.Басейна е пълен, чист.
Къщата е поддържана и чиста.Ако нещо по специално те интересува - питай
Може ли линк?
Има ли площадка, басейнът топъл ли е?
Как е храната?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 129
След 10-ина дена мислим да се отправим нататък, а вие? Търся компания за сина  Laughing
Ние ще сме там чак през август, за жалост.
А имате ли резервация? На мен по телефона ми казаха, че резервации се правят един месец напред, в противен случай имало риск да няма места. А и от приятели чувам, че наистина били доста напред с резервациите newsm78

# 13
  • Мнения: 580
За коя къща става дума моля  Hug А цени ?
Стана въпрос за  в Априлци.къща за гости "Роси".
Цената е 200.00 лв на нощ за цялата къща.

Има ли площадка, басейнът топъл ли е?
Как е храната?

Има оргомен двор с пързалка.Играчките ние си ги носим  Laughing
Басейна не е отопляем.
А тъй като къщата е напълно самостоятелна, храната си я правим ние.Но има всички удобства, като печка, миялна, микровълнова, ел.скара, външно бабекю....

# 14
  • Мнения: 306
 Някой ходил ли е там в базата на Медицински институт - Плевен ! Имаме възможност да отидем , но нито знам как изглежда , нищо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт