РАЗТВАРЯНЕ НА ТАЗА ПРИ РАЖДАНЕ

  • 3 483
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 540
Здравейте мамчета искам да ви попитам дали на някоя от вас и се е случило при раждането да и се разтвори кокала който е на вагината.Защото на мен ми се случи това страшно болезнено е няма как да се гипсира там и е просто ужасно .40дни след раждането бях само на легло от родилно ме прибраха с инвалидна количка абе направо кошмар.НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ.Но ще ми е интересно ако се е случило и на друга мама да сподели.Знам че се случва веднъж на хиляди раждания.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Милата, дано вече си се оправила.
Майка ми на времето, като е раждала сестра ми, на една жена докторите са направили точно това - бебето било заседнало и се задушавало, къса пъпна връв и тесен таз. Поддържли са доста години след това контакт с въпросната мама и за около година се е оправила, но било бавно и тежко. Силно се надявам да се оправиш напълно много бързо. Сега медицината е напреднала и се учудвам, че не са ти препоръчали секцио, предполагам си с тесен таз. Какво казват докторите по въпроса? Милинката, стана ми много жал, стискам ти палци.   bouquet

# 2
  • Мнения: 540
Да вече съм по-добре все пак минаха 10месеца но като вървя по -дълго или клякам усещам болка.А за въпроса за секциото доктора прикойто раждах беше против .Усещах страшни болки помолих го да ме оперират но той каза:"тия болки са нормали здрава си млада си и ще родиш нормално "това е

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Да вече съм по-добре все пак минаха 10месеца но като вървя по -дълго или клякам усещам болка.А за въпроса за секциото доктора прикойто раждах беше против .Усещах страшни болки помолих го да ме оперират но той каза:"тия болки са нормали здрава си млада си и ще родиш нормално "това е

Този доктор направо  #2gunfire Добре че си се възстановила почти на цяло.Пожелавам ти скоро всичко да ти остане само неприятен спомен  Hug

# 4
  • Мнения: 540
да наистина сега съжалявам че тогава нищо не направих и не казах на лекаря

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
Много неприятно е това, което ти се е случило! Confused
Дано скоро се възстановиш напълно! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 10 235
Ох, чак мен ме заболя. Наистина съжалявам, че ти се е случило. Желая ти скоро вече нищо да не усещаш. Тея лекари са садисти понякога.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Много съжалявам за това, което ти се е случило...

Имам приятелка, която се сдоби с някаква луксация (или нещо подобно) на тазобедрената става след раждане, не можеше да се изправя сума ти време, а и после с месеци не можеше да се движи нормално... Не помня кое от всички неща й помогна... При второто раждане също имаше проблеми...

# 8
  • Мнения: 1 900
Съжалявам за това което ти се е случило. Пожелавам ти да се възтановиш бързо и всичко да остане само лош спомен.  bouquet

# 9
  • Мнения: 540
БЛАГОДАРЯ на всички за пожеланията

# 10
  • Мнения: 4 668
Дано по - бързо да се оправиш  Hug
Ама ... аман от доктори . Аз също по " съвет " на доктора родих нормално и без упойка  ooooh!
Що ми беше нужно да изтърпявам всичко това ? Да му имах и съветите  Sick
А най - добре щеше да е със секцио да родя ... Аз съм 43 кг. и имах всички показания за тесен таз ...
Благодаря на господ за късмета , че се разминах дори и без един шев  Praynig

# 11
  • Мнения: 14 472

А най - добре щеше да е със секцио да родя ... Аз съм 43 кг. и имах всички показания за тесен таз ...
Благодаря на господ за късмета , че се разминах дори и без един шев  Praynig

е като нямаш шевове какъв е бил проблема, че е било "най-добре" със секцио да раждаш

# 12
  • София
  • Мнения: 521
Оооо това е ужасно....настръхнах като четох Shocked Дано скоро престане да те боли изобщо  Hug Аман от тия докторя  ooooh!

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бързо възстановяване Hug

# 14
  • Мнения: 4 668

А най - добре щеше да е със секцио да родя ... Аз съм 43 кг. и имах всички показания за тесен таз ...
Благодаря на господ за късмета , че се разминах дори и без един шев  Praynig

е като нямаш шевове какъв е бил проблема, че е било "най-добре" със секцио да раждаш

Проблемът е , че нямах избор , дори и за упойката .Реших някак си да се доверя на доктора ...
"Най - добре" е за мен и никой не може да ми определя , кое аз да смятам за най - добре .
Както съм казала и по - горе - не виждам смисъл в ХХI век да се ражда така - без обезболяващи и да се търпи всичко това  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт