® Португалия - тема № 7

  • 13 859
  • 271
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 693
Ха нова тема, еми освен да си пожелаем порой от добри новини с които да се хавлим в тази темичка, нали 7 е някакво си магично число простете за невежеството та дано да ни е на късмет  Wink
Яна много сте готини
Зои айде и от теб чакаме снимки, как е Дани, ходи ли на ясла, а ти работиш ли нещо
Аз да си призная рядко напоследък снимам Крис а и все нямам време да качвам снимките но 6те кача малкото нови снимки, даже може и след малко защото Крис спи а мъжа ми нещо се човърка по колата та няма кой да ме притеснява. Трошката ни не си взе изпита, така де не мина прегледа и сега ще трябват пари да се позакърпи  Whistling
Светле, може вече да не те вълнува, но аз да си кажа че и Easyjet понякога имат добри оферти, летят през Лондон

# 2
  • Мнения: 1 101
Благодаря Мам@ Hug
Новаа много сте готини и добре сте си изкарали..та вие сте минавали през нас но....другия път дано да се запознаем на живо
Вики разбира се 4е ме интересува ...но от Порто нямам до Лондон.... newsm78
Мен ме мъ4ат едни дрехиии #Cussing out но 6те се оправя...
лека ве4ер Hug

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Пу да се тупна в темата, че се забравихме Mr. Green

# 4
  • Мнения: 693
Дани, стига само си шпионирала ами разказвай как си що си
Светле, за Порто не съм проверявала но имат от Лисабон. Друго което сега се сещам че от Испания са доста по-евтини полетите, защото са директни. Незнам колко сте далече от Мадрид или ако има друго по-близко летище, да пътувате до дам с автобус или влак и от там самолета за БГ
Ето малко снимки, то почти няма и други нови де
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193641&photo=21

# 5
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ами и ние не сме много по снимките, като беше София бебе тогажа почти всеки ден я гонех с фотоапарата или камерата, а сега май само като пьтуваме се отчитаме Rolling Eyes
Zoui - ами наистина София е много висока за вьзрастта си, около 96 см последно я мериха. Стьр и с една глава над другите в яслата Grinning Ама и ние с Изидро не сме от малките та.. Laughing

Светле, ние наистина се движим около вас, даже ходихме на пьт за морето до една фабрика на Gabor до Фамаликао, уж имало супер обувки - ама нещо не си харесах много. По принцип около Guimaraes е пьлно с фабрики на известни марки обувки, ние си купуваме често. При мен проблема е че 41 номер не е лесен за намиране

Вики, много се радвам че ходите на плуване, малкият мьж и той доста е пораснал, много е рус - на кого? Laughing И на мен ми се иска да заведем София на басейна, но детските групи са само в неделя при нас и от 8 часа сутринта Mr. Green Познайте дали има доброволци в нашето семейство Mr. Green

# 6
  • Мнения: 878
Мам@ благодаря,4е се грижиш за нас Laughing Hug
Дани аууу как не те досрамя само да се запишеш и да некажеш как сте? Mr. GreenКак е работата?По4нахте ли да бебеправите PartyПоздрави на Стоян Peace
Оле Яна вярно много висока твойта щерка,вие колко сте високи с твоят мъж?Аз и Филип сме ниси4ки съответно 160 и 170см,и когато Дани се роди 54см  вси4ки ми казваха,4е ще е много висок,но засега не върви висок около 90см,оба4е откакто се отървахме от болестите много дръпна на килограми и пак е станал шишко Laughing,за 3м е ка4ил около 2кг #Crazy,а Крис на Вики какъв слаби4ък ми се вижда,ама и той много боледува.Вики кажи как е Крис?Дани си ходи на ясла редовно,от операцията насам,зна4и 2м ве4е станаха само за 2 дни го спрях от ясла като изкара херпангината,но мина леко,сега пак ми се сополеви нещо и се моля да не се разболее то4но за ходенето ни до Лисабон,4е откога се то4а :pray:4удя се дали да не по4на да му капя някакви капки,4е сега само физиологи4ен разтвор слагам newsm78Аз да ви кажа ве4е решихме със сигурност да си ходя сама до Бг с Дани,въобще незнам как щ? се оправим по влаковете,самолета и про4ее сами,но предпо4итам така,отколкото въобще да не отидем,тези дни трябва да направя резервация,най вероятно ще пътуваме с Луфтанза,ще се пробвам за на4алото на август.
Вики питаш ме за работата,работя засега само 4етвъртък и петък 4истя една къща,понеже нали цяла зима гледах Дани вкъщи,пък сега неискам да по4вам преди тръгването ми за Бг,защото никой няма да ме пусне отпуска,затова ще търся по сериозно като се върна,пък той и Филип е все с претенции,предлагали са ми разли4ни работи,но той се дърпа,като готва4ка не иска,заради раб.време,като сервитьорка не ме пуска,защото ме ревнува,в един китайски магазин си бях намерила и пак не щя и така си мизеруваме на неговата смотана заплата,добре 4е от време на време работи допълнително,ина4е досега 100 пъти да бяхме фалирали.Добре,4е сега щ? се хвана на феирата другата седмица,4е ина4е за Бг трябва да тръгна без никакви пари.Ох много се разписах нещо,хайде 4ао от мен Hug

# 7
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Мама  Hug   bouquet
ДАНИМИРО да се отчиташ бързо  Naughty Никаква те няма вече толкова време  Thinking Поздрави на Стоян  Peace
Нова добре сте си прекарали,София сияе  Peace
Вики Крис много е пораснал,ще стане плувец от него щом и мама помага  Mr. Green
Зои,теб те чакам да дойдеш...тогава ще си говорим повече  Peace
Светле увеличи ли се работата?Кога ще си ходите последно?

аз продължавам с ДОМАШНАТА отпуска  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 101
Меди да ти е жива и здрава Ини

Весело и щастливо детство и пожелаваме



http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q

# 9
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
На малката рожденичка Ини много здраве, усмивки и щастие. Весело изкарване на праздника и искаме снимки после Laughing

Zoui - радвам се че ще се прибирате в БГ, не мога да си представя колко ти е било трудно 3 години да не си била в кьщи. Сьбирай парички и се приготвяй за купон Sunglasses
А за височината на децата Laughing ами предполагам е наследсвено защото аз сьм 180 а Изидро 185. Както се вижда не сме малки, май са Португалия сме си гиганти Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 5 255
Medi, честит празник  Hug
Много целувки на Ини  Heart Eyes

.... и разбира се - чакаме снимки  Grinning

# 11
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Меди да те и е жива, здрава и много щастлива рожденичката   bouquet Весел празник!

Ние ще ходим в събота или неделя на изложението в Сантарейм-животни,агромашини и др.подобни.  newsm78

# 12
  • Мнения: 66


С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ , КЪСМЕТ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО !!!

# 13
  • Мнения: 1 101
Меди да те и е жива, здрава и много щастлива рожденичката   bouquet Весел празник!

Ние ще ходим в събота или неделя на изложението в Сантарейм-животни,агромашини и др.подобни.  newsm78

 newsm78 Доре да не захва6тате аграрен бизнес JoyПриятна разходка
и на другите приятен уикенд....за мен естествено 6те мине в работа...но в неделята 6те си направим сбирка на скара бира с едни приятели на двора

# 14
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Светле нещо такова но за сега събираме инфо и колкото може повече  Peace

Общи условия

Активация на акаунт