Избори в САЩ

  • 2 270
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Направо ми писна с техните тъпи избори.Доколкото разбрах чак октомври месец се решава кой ще спечели-Х.Клинтън или Б.Обама.Защо трябва да ме занимават още от март месец кой ще е президент(не че много ме интересува).До сега изхарчиха 1милиард долара за идиотските си изборни кампании,а на ден умират 10 000 гладни деца в Африка.До октомври месец сумата ще се удвои,а гладните няма кой да нахрани.Не искам да ме интересува кой щял да президентства Америка!

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 23:08 от Charliz

# 1
  • Мнения: 2 563
Направо ми писна с техните тъпи избори.Доколкото разбрах чак октомври месец се решава кой ще спечели-Х.Клинтън или Б.Омама.Защо трябва да ме занимават още от март месец кой ще е президент(не че много ме интересува).До сега изхарчиха 1милиард долара за идиотските си изборни кампании,а на ден умират 10 000 гладни деца в Африка.До октомври месец сумата ще се удвои,а гладните няма кой да нахрани.Не искам да ме интересува кой щял да президентства Америка!

 Joy

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Че кой те занимава? Аз пък от теб чувам за тях.
Хем не те интересува, хем тема повдигаш за изборите...

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А колко пари са изхарчили БГ партиите по избори?
И защо изборите в САЩ са трън в очите ти?

# 4
  • Мнения: 7 837
Чарлиз, оМама-та са ти разказали тия щатски избори, да знаеш. Довърши си епилацията сега на спокойствие.

# 5
  • Мнения: 2 792
   Не че те интересува, но айде да има поне нещо полезно в темата -Обама и Клинтън се състезават в момента кой от тях да стане кандидат-президент на демократите.
  Не достатъчно те занимават, явно...

# 6
  • Мнения: 5 710


Омама мия.

# 7
  • Мнения: 182
Чарлиз, оМама-та са ти разказали тия щатски избори, да знаеш. Довърши си епилацията сега на спокойствие.
Ти в темата за Америка ли се включи или си от комисията по матурите и проверяваш за правописни грешки?!За епилацията суетните си говорят в друга тема!Гут найт!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Абе я някой да ме светне за изборите в САЩ кой републиканец ще е срещу Клинтънката/О,Бама ? Това в Бг някак не е известно, не се дискутира. Само О'Бама и Х.Клинтън се тиражират.

# 9
  • Мнения: 5 877
Мен пък ме кефи Обама. И по принцип следя тези избори, ами така ще е, след като България се държи като протекторат.
От избора на американския президент зависи кога САЩ ще излязат от Ирак, пък барем и нашите се сетят да изтеглят контингента, че адски много ме е срам от него и от нещата, които се случват там.
Да не говорим, че принципно ми е неприятно страната ми да въвлечена в недотам латентна война.
Другото, което ме интересува, е кога най-сетне САЩ като най-голям замърсител ще вземат сериозни екологически мерки. Защото първата работа на Буш след избора му беше да не подпише протокола в Киото. Тогава обаче тук въобще не се коментира кой знае колко. А трябва.
Смятам, че републиканците ще продължат в същия дух, защото екипът на Маккейн включва същия тип хора. А на Хилъри просто не й вярвам, мисля, че  президентското място й е абсолютната цел, не средство.

# 10
  • Мнения: 3 826
Абе я някой да ме светне за изборите в САЩ кой републиканец ще е срещу Клинтънката/О,Бама ? Това в Бг някак не е известно, не се дискутира. Само О'Бама и Х.Клинтън се тиражират.
72 годишен ветеран от виетнамската война ,
нали се сещаш с каква психика е , и за какво си мисли само

според мен той ще спечели , американците ще се уплашат да гласуват за негър  с полуислямски произход .

# 11
  • Мнения: 3 826
о , в Европа има настроения срещу този протокол , не знам Америка дали и кога ще го подпише ...
той изтича през 2012 , и  Тони Блеър бе казал , че трудно ще бъде подписан пак ,
в Германия също имаше неуспешен  натиск с/у него от едрите производители

# 12
  • Мнения: 5 877
Ами протоколът беше смислен, друг е въпросът колко е смислено да се ограничават малките, а големите да цапат.
Екологическите доклади са все по-страховити, а казват, че там информацията е остаряла, че нарочно занижават данните към най-двестапроцентово сигурното, тъкмо защото правителството и стоящите зад него интереси хапят зверски за проявен драматизъм. И въпреки това данните са смазващи.
А и без това скоро ще имаме нов най-голям замърсител, Китай, така че ще се омаца още по-яко положението.

# 13
  • Мнения: 984
"Полуислямски произход"?!
Изборите в САЩ са избори на парите и властта, а тя няма нищо общо ни с произхода, ни с религията, ни с на Обама предците от Африка.
С две думи: дивото зове.

Яд ме е на Кейси. Хем е отвъд, хем никва клюка от нея не можем да научим. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 877
Стига, какъв полуислямски произход, религията не е ген. Баща му е кениец, майка му е бяла, вторият й мъж бил мюсюлманин - и какво от това?

Общи условия

Активация на акаунт