Съвет - как се стига до Тайланд!

  • 2 200
  • 5
  •   1
Отговори
  • У нас
  • Мнения: 304
Инфо за Тайланд!

# 1
  • Мнения: 11 747
Доста инфо има във форума, вече 2-3 дълги теми се изписаха, потърси ги. Последната се казваше 'всичко за Пукет'.

Иначе се стига със самолет!  Laughing
Ако не е чартър, единият вариант е София - Истанбул - Банкок - Истанбул - София с Турските авиолинии - добра цена, добри авиолинии. Малко по-евтин вариант и също добри авиолинии - Истанбул - Доха - Банкок - Доха - Истанбул - с Катарските авиолинии.
Март месец се бях заровила за билети и имаше за октомври на цена 500евро с Катарските.
Хотел може да резервираш в нета, има хубави хотели на ниски цени.

# 2
  • У нас
  • Мнения: 304
pina, много ти благодаря за бързия отговор  smile3501 .Ще прочета темите.Ако имам въпроси ,ще пиша.  newsm78

# 3
  • Мнения: 83
Ние ходихме януари месец. С агенция Giramondo. София-Рим-Бангкок с China Airways. Вътрешните полети бангкок-Пукет-Самуи-Бангкок с техните линии. Организацията беше перфектна, цената също. Потърси ги за повече инфо.

# 4
  • Мнения: 11 747
Голям зор с тази агенция. Те нямат сайт на български, само някакъв подраздел в сайта им на италиански и уж на български, пък пак на италиански...  Офертите им са нормални като цена, дори добри, но с полет от Италия. Като добавя пътя от Варна до Рим (примерно) и става колкото чартъра от Бг.  Thinking
По-евтино от Катарските авиолинии няма, много съм ровила.

Хубавото е, че предлагат дестинации, които в БГ все още никой не предлага.

да взема да изплющя линка, някой ако иска да разгледа
http://www.giramondo.it/bulgaria/index.cfm

има офис само в София.....

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 18:53 от pina

# 5

Общи условия

Активация на акаунт