мнение за 127 СОУ „ Ив. Н. Денкоглу”, София

  • 22 409
  • 12
  •   1
Отговори
 Здравейте, търся информация за 127 СОУ "Ив. Н. Денкоглу", София. Дъщеря ми е за 3 клас. В момента живеем в Англия, но от следващата учебна година ще се преместим в България. От голяма полза ще ми бъде вашето мнение, тъй като живея в чужбина от 9 години и малко съм загубила представа как точно стоят нещата в България относно училищата.
 Когато обикалях април месец у-щата в София в кв. "Лозенец", 127 СОУ ми направи много добро впечатление - чисто, добра инфраструктура, дисциплина (поне на външен вид), приветливи учители. Интересуваме дали някой има информация и за след училищна занималня в района, така че да мога спокойно да ходя на работа и да не се притеснявам за след училище и ваканциите. Благодаря ви предварително за вашето мнение и помощ.

# 1
  • Мнения: 1
Аз уча в 127 СОУ и съм 8-ми клас.Не мога да кажа,че си умирам от щастие.До преди година учех в 35 СОУ Добри Войников в Лозенец и мога с чиста съвест да кажа,че беше по-добре !  Sunglasses

# 2
Здравейте!
127 СОУ е училище еталон! То е на 170 години, но с европейски дух и стил. Не е нужно да търсите занималня в района, понеже за децата са осигурени безплатни занимални до 17.30 часа. Успех!
Мария Стефанова

# 3
  • Мнения: 258
Защо 127 у-ще? Явно търсите централно училище. Ако се замисля, на детето ще му е нужна спокойна среда да се адаптира. А това училище е до 12 клас. Има и големи ученици. При такава рязка промяна, по-добре изберете училище до 7 клас. Може да е 6-то у-ще- на ул.Граф Игнатиев, 41-ро на ул.Самуил и ул.Гладстон, 20-то близо до 5-те Кьошета! Не се натрапвам- просто искам да помогна!
 Успех!  newsm10

# 4
  • Мнения: 88
Много хубаво училище!Синът ми е в 6 клас.С езикова насоченост е и  знам,че има някаква вероятност да приеме статут на 3 английска гимназия.Скоро празнуваха годишнина от създаването му-най-старото училище в София.Препоръчаха ми го от Министерство на образованието! Simple Smile

# 5
Tova 127 SOY treta angliiska li se vodi

# 6
  • Мнения: 3 197
Много хубаво училище!Синът ми е в 6 клас.С езикова насоченост е и  знам,че има някаква вероятност да приеме статут на 3 английска гимназия.Скоро празнуваха годишнина от създаването му-най-старото училище в София.Препоръчаха ми го от Министерство на образованието! Simple Smile
Моля те, ако знаеш, кажи нещо повече за гимназиалния курс - една приятелка се чуди дали да го включат в желанията за класиране след 7 клас.
Дисциплината е това, на което много държи, защото вече не очаква от детето кой знае какви успехи в ученето. Sad

# 7
  • Мнения: 1
127-мо?... Прекалено големи суперлативи. Посредствени учители с големи претенции за качествено образование. Постоянно текучество за учители по английски и немски в гимназиалния курс, от което страдат учениците - не получават и минимума от знания по чужд език. Ако ученик бъде нарочен, положението му се влошава до края на обучението му в училището.

# 8
Здравейте, аз съм ученичка от 127мо СОУ и тази година ще съм 11 клас. От 3 години съм в училището и мога да кажа, че е доста добро, в сравнение с други училища в града, мнозинството учители са много добри, ако ученикът е мотивиран и има желание да учи, ще го направи Wink Все пак може да има 1,2 изключения, но като цяло се радвам, че уча в 127мо Wink bowuu

# 9
Dali njakoi slychaino ima informatzia za budeshtite 8-klasnitzi?
Shte ima li roditelska sreshta?i koga?

# 10
ще има на 11 от 6 часа трябва да се носят 125 лв за учебници

# 11
  • Мнения: 57
Да, точно така е.
Dali njakoi slychaino ima informatzia za budeshtite 8-klasnitzi?
Shte ima li roditelska sreshta?i koga?
Извини ме за въпроса, но вие в каква паралелка сте. Моят син е записан с английски и немски.

# 12
Уча в 127-мо СОУ - за първа година съм - 8 клас Simple Smile Мисля, че училището е страхотно и според мен е на много добро ниво. Преди учех в 32 СОУ и мога да кажа, че разликата е наистина огромна! Училището е доста хвалено, дори съм чувала, че го наричат "3та английска гимназия" и има защо! Преподавателите са много добри. Има ред и дисциплина Simple Smile Аз лично съм много доволна особено от факта, че учителите наистина си вършат работата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт