Това кърма ли е?

  • 514
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Въпроса ми може да е глупав, но все пак за да се успокоя искам да ви питам. Аз съм в шестия месец и  преди около седмица сутринта видях петно на потника около една гърда...беше малко опитах да видя дали е от нея но нищо не излезе и се успокоих. Днес обаче петното беше доста по голямо (на другата гърда) и когато я стиснах започна да излиза течност (белезникава на цвят, без мирис) която предполагам че е кърма, пробвах и с другата гърда и от нея излезе. Предполагам че не нещо необичайно но все пак не знам какво да мисля и тъй като съм на доктор чак другата седмица искам да се обърна към някой който може да ми даде някакъв съвет. Благодаря ви много !!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 203
Моля ви кажете нещо че така ми е още по притеснено...само на мен ли ми се е случвало?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 29
Не се притеснявай това е коластра и не е нищо притеснително.

# 3
  • Мнения: 6 441
Да,коластра е.Няма нищо притеснително  Peace

Леко раждане!  Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
И аз да кажа че е коластра това, ОБАЧЕ не си прави експерименти и не си барай гърдите, защото ако имаш по-чувствтелна матка ще започнат едни контракции  ooooh! По добре не си изследвай така тялото, остави го да си почива, а като дойде бебчо то достатъчно ще те изследва.
Лека бременност и още по-леко раждане  Hug

# 5
  • Мнения: 85
И аз да подкрепя останалите мами.Спокойно това е коластра, потичането на коластра по време на бременността е малко неприятно, но съвсем нормално явление-случва се при много бременни.За да не те притесняват петната от кърма по дрехите може да си слагаш подплънки за кърмачки.

# 6
  • Мнения: 203
Много ви благодаря!!! Hug

# 7
  • Мнения: 3 926
Аз само да подскажа - защо не дойдеш да пишеш при нас - чакащите за Септември http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299709.0
Няма да има нужда да си задаваш въпросите в отделните подфоруми Hug Събрали сме се отбор юначки и заедно си се питаме, а който е минал по пътя вече - отговаря Grinning

Общи условия

Активация на акаунт