Re:Бременна ли съм?

  • 1 786
  • 33
  •   1
Отговори
от няколко дена се чувствам странно.Като си стисна зърното на дясната гърда от него излиза някаква бяла течност,гади ми се...това че ми излиза течност признак ли е за бременност,досега не съм имала?Правих 2 теста sure check и бяха отрицателни:EFN:,но не сам сигурна че са верни...ще ви бъда благодарна,ако ми отговорите Simple Smile

# 1
  • Мнения: 205
А цикълът закъснява ли ти?
За да бъдеш сигурна отиди на гинеколог, ние само можем да гадаем Peace

# 2
  • Мнения: 2 825
А закъснение имаш ли ? Или цикъл?
Направи си кръвен тест, ако имаш съмнение за бремнност. А за течността - може и да е хормонално, така че отиди на доктор.

# 3
  • Мнения: 2 447
за по сигурно отиди да те прегледа гинеколог

# 4
  • Мнения: 391
А цикълът закъснява ли ти?
За да бъдеш сигурна отиди на гинеколог, ние само можем да гадаем Peace

Кога ти дойде за последно? Закъснавя ли? Други оплаквания има ли???? Thinking

# 5
  • Мнения: 5 391
мииии, сигУр си бременна Mr. Green

# 6
ми да,закъснява ми с 3 дена Sad мерси за отговорите,май наистина ще отида на лекар,но от притеснения реших да ви питам...

# 7
  • Мнения: 487
Даааааааам отиди на лекар, той ще каже със сигурност. Късмет!

# 8
  • Мнения: 3 069
Това не може да е коластра дори и да има закъснение!
Непременно отиди на гинеколог и поискай да ти се даде направление за мамолог.Всяка течност която изтич от гърдата без да си минала 4-ти месец бременност или при кърмене не е добре!

Надявам се всичко да е наред и стискам палци!

# 9
  • Мнения: 1 131
Секрет от гърдата-това е признак на висок пролактин.Пролактинът е хормон,който се отделя от хипофизата.Нужни са изследвания и лекарска намеса.Не е опасно.Аз също съм с микроаденом на хипофизата и висок пролактин.

# 10
  • Мнения: 4 292
Отиди на лекар, emoli е права.

# 11
хора,мн мерси.Ма тва за пролактина въобще не ми харесва.Започвам да се плаша...аз по скоро си мислех за бременност,но може би е по сериозно.А как се поява това?Само ако си полово активен или по всяко време?

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 11:22 от rally_ryan

# 12
  • Мнения: 1 428
Не е нормално.Консултирай се с лекар.

# 13
  • Мнения: 1 103
Aми честито  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 062
Дори и да си бременна, коластра толкова рано не може да се появи. А и три дни закъснение, на практика не е знак за бременност, а имаш и два отрицателни теста. Задължително отиди на лекар. Гинеколог и мамолог.

Общи условия

Активация на акаунт