Защо мирише абсорбатора?

  • 729
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте!
Моля, помогнете!
От две години ползвам абсорбатора си, но за пръв път ми се случва подобно нещо.
Откакто се затопли навън от него лъха отвратителна миризма.
Предполагам, че в мотора се е загнездила някоя гадна мазнина.
Кажете как да я изчистя.
Трябва ли да отварям мотора? ...А не съм много добра електричарка...   newsm78
newsm17

# 1
  • Мнения: 22
Трябва аз го правих преди 2 месеца много гадна процедура е ... Сама неможеш нито да го свалиш нито да го разглобиш също така кажи къв е модела ако няма електроника е лесен може да се измие на водоструйка целя уред , но ако има електроника лошо

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Филтърът сменен ли е?

# 3
  • Мнения: 22
Да верно я първо махни филтрите и виж дали тогава ще го има тоя ефект ... Но при запушен филтър се променя и работата му би трябвало да си я усетила

# 4
Благодарско за съветите ще се пробвам да го изчистя
За щастие няма електроника и ще е по лесно
  Hands Clap Flowers Sunflower

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Направо го смени с нов. Не го чисти.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ivben такива като теб където незнаят цвета на прите и всичко им идва наготово много мразя !
Става въпрос за филтъра. А за сведение цвета на парите много добре го познавам и нищо не ми е идвало на готово.Можеш пак да ме мразиш ако искаш, но филтъра е добре да се сменя, а не да се мие. А един филтър не е милиони. Може да си измие самата кутия на абсорбатора, но предполагам, че това го е свършила вече.

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 11:25 от ivben

# 7
  • Мнения: 824
На какво мирише?
А изключила ли си варианта, малка птица примерно да е влязла в комина,ако има такава възможност.

# 8
Филтъра не мирише, но вече се замислям дали не е  затова, че нямямаме клапан на комина.
А откъде се купува нов филтър?
За първи път чувам, че може да се сменя  newsm78

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Има ги и в големите вериги за хранителни стоки(кауфланд, била, фантастико и др.) В магазините за домашни потреби, за бяла техника .

Общи условия

Активация на акаунт