Отзиви за Валери 90

  • 3 717
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Намерих една хубава оферта от тази фирма (Валери 90) до Френската ривиера, но в нета има доста противоречиви отзиви за тях, като преобладават лошите  Tired И за това реших да попитам и вас, ако има някой пътувал с Валери 90, да разкаже малко подробности.   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 320
Майка ми обиколи цяла Европа с тази фирма. Тя е доволна. Аз пътувах веднъж с тях до Италия. Всичко зависи от това какво очакваш и какво търсиш. На мен не ми хареса, че минахме Италия на бегом, но пък ни показаха всичко, което беше включено в програмата. Но аз си падам по по-спокойно пътуване - да не препускам като кон, да не завися от часовник...Така че наистина има значение какъв тип пътуване искаш.

# 2
  • Мнения: 94
Ние бяхме резервирали миналата година екскурзия до Испания с тях, ноооооооо точно 5 дни преди тръгването казаха, че няма сформирана група и екскурзията пропада.Просто щях да ги убия, в крайна сметка скоростно се преместихме в Мондел с помощта на позната агентка, но поне можеха да ни ориентират към друга агенция или да ни информират по-отрано на къде отиват нещата.Така, че имай едно на ум  Thinking

# 3
  • Мнения: 113
Ние бяхме резервирали миналата година екскурзия до Испания с тях, ноооооооо точно 5 дни преди тръгването казаха, че няма сформирана група и екскурзията пропада.Просто щях да ги убия, в крайна сметка скоростно се преместихме в Мондел с помощта на позната агентка, но поне можеха да ни ориентират към друга агенция или да ни информират по-отрано на къде отиват нещата.Така, че имай едно на ум  Thinking

хмм.. майка ми и сестра ми миналото лято бяха с тях в Испания;.. Мадрид и Барселона.. казаха, че повече с тая фирма не искат да имат нищо общо.. имало някви скандали, на една млада двойка не им били осигурили спането, та те си взели билети до София и се прибрали.. и щели май да ги съдят.. та като цяло - хич не бяха доволни.. екскурзоводката била адски груба, освен това... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт