Един въпрос за Нестле Джуниър

  • 789
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами!

Синът ми след 12 дни ще направи годинка.Захранен е с почти всичко като вечер пие АМ.сега реших да започна Нестле Джуниър за след една годинка.Старото му мляко вече свърши и искам да попитам проблем ли е ако започна сега да давам от нестлето или да взема от старото докато направи годинката  newsm78

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:55 от Vivi

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не, не е проблем, по мое мнение можеш да започнеш с Нестле.

# 2
  • Мнения: 1 586
И аз мисля,че не е проблем, аз също го започнах дни преди да навърши годинка!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 168
И аз броени дни преди да направи годинка смених млякото от АМ на пълноценно,само че Фризо 3.За няколко дни не мисля,че е проблем  Peace

# 4
  • Мнения: 3 306
няма проблем  Wink

# 5
  • Мнения: 1 367
Не е проблем,няколко дни не са от значение.Можеш да дадеш от раз пълна доза Нестле Джуниър,а можеш и да го смесваш със старото му мляко постепенно-както си прецениш.Аз го смесвах,защото синът ми е с чувствително стомахче и се притеснявах да не го раздразня.

# 6
  • Мнения: 3 306
аз смених от раз Нутрилона с Нестле Джуниъра , и нищо и нямаше на малката , но ако има чувствително стомахче може да смесваш както е писала steli76   Hug   

# 7
  • Мнения: 34
Благодаря ви момичета за отговорите  Hug Аз снощи му дадох цялата доза но днес не е акал и незнам дали е от млякото?

# 8
  • Мнения: 1 103
И ние от раз също сменихме млякото -от нутрилон минах на нестле без проблем хареса го и нормално си ходи до тоалетна .

# 9
  • Мнения: 1 367
Благодаря ви момичета за отговорите  Hug Аз снощи му дадох цялата доза но днес не е акал и незнам дали е от млякото?
Не бързай да се притесняваш.Има и такива дни,в които децата не акат,но това не значи непременно проблем.Ако и утре не ака,тогава можеш да предприемеш нещо.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 965
След като е захранен с почти всичко, наблегни днес на някой разхлабващ плод и супички.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давай по-разхлабващи храни и сокове Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 585
Едва ли е от млякото. Моят син не се запече при смяната на НАН с Нестле Джуниър.
Дай му някакви разхлабващи храни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт