КАКВО Е ЗАВИСТТА?

  • 6 036
  • 63
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ!ПОСТОЯННО СЪM OБЕКТ НА ЗАВИСТ СРЕД УЖ ТАКА НАРЕЧЕНИ ПРИЯТЕЛКИ И НЕПРИЯТЕЛКИ.ИМАМ ЕДНА ДЕТО НИКОГА НЯМА ДА КАЖЕ МНОГО СИ ХУБАВА А САМО МЕ ГЛЕДА И НИЩО.ИНАК КАЗВА НА ДРУГА,КОЯТО СИ Е ВСЕ С СЪЩИТЕ ДРЕХИ.А ТЯ -'ПРИЯТЕЛКАТА' Е КАТО ДРУГАТА С 1 ПОТНИК ХОДИ И ТОВА И Е.КАЖЕТЕ НЕ Е ЛИ ЗАВИСТ ТОВА,ЗНАМ 4Е Е НО ИМА ЛИ ДРУГИ ТАКИВА КАТО МЕН!

# 1
определено може би е завист. подмини с усмивка и не обръщай внимание  Wink

# 2
  • Мнения: 1 477
Щом това са ти критериите за завист   33uuАми да!Завиждат ти за новия потник...На мен би ми станало приятно, ако някой ми завижда за прекрасното семейство или за отношенията в него.А това за потника оставям без коментар.

# 3
  • Мнения: 4 916
Доколкото разбирам ти завиждаш на другата когато й казват, че е хубава, въпреки, че има само един потник.
Може пък наистина да е хубаво момичето, какво значение има колко дрехи има и какво не може да си позволи?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 529
Зависта е продукт на злобата и неудовлетворението от собствения ни живот. Човешко е да се завижда,но не да се намразва обекта на завистта.Мисля ,че няма хора,които да не завиждат,но е важно да си го признават и да са позитивно настроени.  bouquet Hug

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Хм, ако за тебе най-важно е да ти казват,че си красива- ок.
Приятелството не се измерва с това.
И от къде знаеш, че ти завиждат? За какво ти завиждат? За дрехите?
Явно се радваш, щом пускаш тема.
И знай, че писането с големи букви се приема като крещене.

# 6
  • Мнения: 1 897
Да ти имам проблемите. ooooh!
Не,  със сигурност не е завист. Аз не бих ти завидяла. Просто няма за какво.
По-вероятно е да не намират общи теми за разговор с теб.Не за всички външния вид и броя на потниците им е от такова значение,  каквото ти им придаваш.
П.П.На колко години си?

# 7
  • Мнения: 3 036
Оле че дребнавост!
Не знам авторката на тази тема на колко години е,но това ми се струва детинско, граничещо с инфантилност.
Търсиш кой да ти каже че си хубава ли?
И как може да се коментира кой с какво ходи и по колко дни го носи.
Завистта я има,не може да не се види и усети,но при дечицата се виждат тези проблеми.
При по зрелите хора е стандарт на живот,материалност,дори интелект и т.н.
При всички случаи не е това което ти описваш.

# 8
  • Мнения: 599
П.П.На колко години си?

И аз това щях да попитам.

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Че нашенското население си е инфантилно по подразбиране! Днес ще  е за потник, утре за гадже... така се предава хубава традиция от поколение на поколение.
Свързвам завистта с алчността. Човек завижда, когато не му стига това, което има (чуждата кокошка патка изглежда). Не че има нужда от повече, ама ей така, да не остане назад. Няма значение дали е потник или комплимент.

# 10
На 19.Не знам,4е съм хубава а другата е смешна и само ме гледа.

# 11
  • Мнения: 4 916
Не е много сигурно, че другата е смешната  Joy

# 12
  • на майната си
  • Мнения: 425
А да си чувала, че има хубави хора с излъчване на амеби примерно, и други не дотам красиви, но със страхотно присъствие. Щом твърдиш че си хубава, явно някой ти го е казал, така че мнението на девойките не е важно. А това кой какви и колко дрехи има със сигурност не е определящо за аурата на един човек, стига да е спретнат и чист   Naughty

# 13
Не е много сигурно, че другата е смешната  Joy
 Защо?Да ти я покажа ли да ни сравниш?

# 14
А да си чувала, че има хубави хора с излъчване на амеби примерно, и други не дотам красиви, но със страхотно присъствие. Щом твърдиш че си хубава, явно някой ти го е казал, така че мнението на девойките не е важно. А това кой какви и колко дрехи има със сигурност не е определящо за аурата на един човек, стига да е спретнат и чист   Naughty
Лошото е 4е не е спретната Sad

Общи условия

Активация на акаунт