имам ли основания за притеснения

  • 2 161
  • 46
  •   1
Отговори
здравейте,казвам се мария и съм на 23. скоро реших да имам бебе и съответно започнахме да правим опити, но тази сутрин ми дойде и 4естно казано съм малко разстроена. знам, 4е не може да стане веднага, но въпреки това мн ми се иска. малко странно ви се струва сигурно, 4е въпросът ми е наивен, но исках просто да стане веднага. моля ви за някакъв съвет

# 1
  • Мнения: 138
за какъв съвет молиш? как да забременеш по -лесно ли или как да се успокоиш newsm78?!

# 2
  • Мнения: 871
Различно е - при някои става от раз, на други им трябват месеци, даже и години. Моят съвет е да не се вманичачваш, за да стане по-лесно Wink

# 3
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Прави секс  Joy Peace!

# 4
  • Мнения: 864
Различно е - при някои става от раз, на други им трябват месеци, даже и години. Моят съвет е да не се вманичачваш, за да стане по-лесно Wink

Много точно казано!

# 5
  • Мнения: 1 896
Съветът ми е да продължавате с опитите за бебеправене.
Не при всички се получава от първия път.Прекалено е рано за притеснения и разочарования, нямаш реален повод за това.
Търпение, постоянство и положителна нагласа ще са ти необходими най-вече.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Различно е - при някои става от раз, на други им трябват месеци, даже и години. Моят съвет е да не се вманичачваш, за да стане по-лесно Wink

Моят също!Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
A досега какъв метод на контрацепция сте ползвали?

# 8
  • Мнения: 10 983
Хубавите неща стават бавно Peace Не се вманиачавай и не се притеснявай излишно.
Успех! Hug

# 9
  • Мнения: 674
Ще стане,не се притеснявай,и не си мисли глупости.Това че не е станало от първия месец не е
повод за тревога.Възможно е да не сте улучили точния момент.Може да си купиш тестове за овулация  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Не разбирам защо се притесняваш. Доколкото разбрах отскоро правите опити, така че не виждам нищо обезпокоително. Не винаги става от раз. Peace

Дано скоро се похвалиш с хубава новина. Упех! Hug

# 11
  • Мнения: 2 447
Нямаш поводи за притеснение.Не винаги става от първия опит.Само положителни мисли и дано скоро се похвалиш  Hug

# 12
  • Мнения: 1 155
Най-важното е да не се вманиачаваш, защото това може да ти повлияе да НЕ можеш да забременееш. Бъди много спокойна и като го правите не мисли само за това,а се наслаждавай на момента. Може да стане веднага, но може и да не стане. Божа работа..... Peace

# 13
  • Мнения: 1 428
Желая ти успех   bouquetПри нас стана след 6 месеца,ако това ще те успокои.

# 14
  • Мнения: 391
Най-важното е да не се вманиачаваш, защото това може да ти повлияе да НЕ можеш да забременееш. Бъди много спокойна и като го правите не мисли само за това,а се наслаждавай на момента. Може да стане веднага, но може и да не стане. Божа работа..... Peace

 Peace Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт