На плажа по бански,памперс или по дупе..

  • 5 146
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
За беба става въпрос.На море ще сме когато тя е на 11-12 месеца.За сега не ходим,но до тогава не се знае.Пълзим.Още не сме махнали памперса,до тогава вероятно няма да успеем.Гледам,че с е продават бански като за нея,но при положение,че сме свикнали с памперс малко ми  е мътна картинката на плажа как вършим нещо в банските ooooh!Ако е на плажа-добре,но ако е в детския басейн... #Crazy.Съответно поне за сега варианта бански отпада.По дупе-няма ли много да й влиза пясък SickСпамперс-ами мокренето във водата....Някъде ми се мерна миналата година понятието бански-памперс,но не съм сигурна.Дайте идеи-как процедирате вие?

# 1
# 2
  • Мнения: 8 999
На тази възраст вече не е бебе, а дете на 1 г.
Дъщеря ми беше гола на 1 г.
Синът ми беше гол на 8 месеца.
По цял ден се плицикаха във водата и се риеха в пясъка. Не мога да си представя да са с бански, а за памперс направо ме втриса.

# 3
  • Мнения: 236
geriinq,мерси за линка.Явно това ще свърши работа за  басейна,а на плажа ще видим.Зависи как се чувства детето с тях.По-голям проблем ще е да намеря такива-щом в софийските Метро няма,за пловдивското се съмнявам....

# 4
  • Мнения: 4 753
И за басейна ми е странно с бански, най-малкото ако ака в него няма ли да се разнесе в целия басейн...  newsm78   Както и да е, за плажа по-добре по дупе, там и да ака, ще го гребнеш заедно с пясъка в едно пликче и айде в кофите....  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Миналата година,ходихме само веднъж на плаж и малчо беше с памперс бански Peace
Тази година смятам да е голичък,макар че още не сме махнали памперса Confused

# 6
  • Мнения: 9 973
по дупе

# 7
  • Мнения: 3 478
Ако сме на плажа слагам бански, нося резервни за смяна, че още е с пампи. Ако трябва да влезе в басеи задължително слагам памперс под банския. Гола  Naughty

# 8
  • Мнения: 6 438
Според мен памперс бански е най-добрата идея  Peace

# 9
  • Мнения: 2 475
По голо дупе,разбира се.Защо да го спарвам в топлото с памперс? Sunglasses

# 10
  • Мнения: 1 289
Май по организъм ще го пусна,но бих носила със себе си бански и пампита,че още ги ползваме...

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Бихте ли разказали по - подробно за това чудо, памперс - банския - не подгизва ли от водата вън (в морето, в басейна), изобщо каква му е случката - към тези, които са ги ползвали? Моля?

# 12
  • Мнения: 3 303
Според мен памперс бански е най-добрата идея  Peace
   и аз така мисля

# 13
  • Мнения: 10 975
Памперс бански или обикновен памперс с бански отгоре. Идеята да я пусна по голо дупе не ми допада.

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
в морето е по голо дупе.Като излезе от водата го подсушавам и му обувам слипчета.Няма смисъл да го запарвам с памперс. Peace

Общи условия

Активация на акаунт