Инфакол-след колко време действа

  • 10 015
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Здравейте HugРазгледах вси4ки теми за коликите и видях,4е тези капки ИНФАКОЛ са доста ефикасни.Искам само да попитам мамите,които са ги ползвали,колко време след запо4ването им имаше ефект-веднага или трябва време?Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 334
Няма какпки или каквото и да е което ще премахме коликите за съжаление Sad Капките могат само да облекчат болката.Аз давах Инфакол и определено виждах резултат почти веднага след като ги дадох.Аз лично ги давах само вечерните  хранения(по една пипетка 5 мл.) и ако вече има много силни давам по още една,защото моята дъщеря имаше колики само вечер и не смеех да и ги давам постоянно защото казват че капките за колики попринцип запичали ,а ние отделно имахме и този проблем.Но нещата които ще помогнат най-много са гушкането и топла кърпа на коремчето Peace

# 2
  • Мнения: 1 092
Мислех да пускам нова тема, но мога да питам и тук. Извинявам се ако въпроса ви се стори глупав, но как давате инфакола? Директно с капкомера в устата или изкапвате капките на лъжичка? Аз започнах директно с капкомера. Беба много сладко ги изцоква, и после го връщам в опаковката. Обаче се замислих дали няма да се развалят нещо капките от слюнката й? А сега са и едни жеги.
Също искам да питам и какви са признаците на запичане? Аз намирам ако в почти всеки памперс и засега давам инфакол около 3-4 пъти дневно. Обаче ми се струва че се зори много докато си свърши работата. Може ли това да е симптом за запичане или просто е от коликите?

# 3
  • София
  • Мнения: 470
Започват да действат някъде към една седмица след първото даване,
аз му давах почти на всяко ядене, по принцип беше малко запечен но не беше
от капките защото и преди тях си беше така ,после като започнахме пюретата всичко се оправи. При нас имаха много добър ефект ,определено когато прескачах по някое и
друго даване на капките веднага се проявяваха коликите, давах му ги винаги от пипета  Peace

# 4
  • Мнения: 4 335
А кога ги давате,винаги преди хранене ли?Мога ли да ги дам между две хранения примерно newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
За да имат мах ефект - дават се преди ВСЯКО хранене.
Трябва да се натрупа малко в организма, та затова почват да действат след 3-4 дни.
Имат лек запичащ ефект.

Няма смисъл да се дават щом няма да хапва след това бебо - те действат на храната.

Успех.

# 6
  • Мнения: 9 973
преди хранене

# 7
  • Мнения: 6 711
Извинявам се ако въпроса ви се стори глупав, но как давате инфакола? Директно с капкомера в устата или изкапвате капките на лъжичка?

С лъжичка давам капките! Голям купон е като реве от глад, пък аз броя капките в лъжичка Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 470
Извинявам се ако въпроса ви се стори глупав, но как давате инфакола? Директно с капкомера в устата или изкапвате капките на лъжичка?

С лъжичка давам капките! Голям купон е като реве от глад, пък аз броя капките в лъжичка Mr. Green

А защо ги броиш? На капкомера си има очертание за една доза  newsm78
А за това кога се дават, преди хранене когато коликите са силни, а ако са лекички
капките се дават след хранене.

# 9
  • Мнения: 6 711
Извинявам се ако въпроса ви се стори глупав, но как давате инфакола? Директно с капкомера в устата или изкапвате капките на лъжичка?
С лъжичка давам капките! Голям купон е като реве от глад, пък аз броя капките в лъжичка Mr. Green
А защо ги броиш? На капкомера си има очертание за една доза  newsm78
А за това кога се дават, преди хранене когато коликите са силни, а ако са лекички
капките се дават след хранене.

Извинявам се, че не уточних - ползвам Саб симплекс, там трябва да броя капките

# 10
  • Мнения: 3 069
Давала съм Инфакол но при нас не помогна.
Накрая се оказа, че чая с копър на ХИПП е вълшебен.

# 11
  • Мнения: 534
На мен ми донесоха 3 шишенца Инфакол, когато дъщеря ми беше на 1 месец. Първото шише го изконсумирахме преди всяко ядене, второто преди всяко ядене, като започна от обедното, а третото остана само за вечер преди лягане. Определено имаше ефект и мога да кажа, че се усети почти веднага. Не сме имали ама грам колики...Аз го давах в бибата...слагах с пипетата в бибата, изцоква го и после слагам бибата на шишето и продължава да си яде АМ.

# 12
  • Мнения: 721
Ще ти отговоря с 2 думи - НЕ ДЕЙСТВА   Sad Sad Sad

При нас само гушкане помагаше, никакви капки и чайове

# 13
  • Мнения: 14 471
как така ползвате три опаковки инфакол, като в упътването му пише, че след свършване на първата опаковка ако няма ефект значи има някакъв друг здравословен проблем и да се потърси лекарска помощ?

# 14
  • Мнения: 4 335
Да не казвам голяма дума,ама на нас май ни подействаха веднага,ако изобщо е вьзможно newsm78Преди последните две хранения дадох и от тогава намаме колики PraynigВе4е сме големи,надявам се да свьршват,нали уж до третият месец Praynig

Общи условия

Активация на акаунт