Един въпрос за жълтъка?

  • 830
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте на всички мами,не знам дали не повтарям темата,ако е така моля за извинение но неможах да я открия точно това което ме интерисува.Въпросът ми е следния-"Трябва ли все още да давам жълтък на моето слънчице като от една седмица започнахме да се храним на детска млечна кухня и ако ''да'' по колко и през какъв период?"Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 27 524
В кухните обикновено използват яйчен прах. Може да продължаваш да даваш, но не повече от два пъти седмично по половинка  Simple Smile

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и ние сме от няколко дни на кухня, но педи каза по 1/2 жълтък 2 пъти седмично  Peace

# 3
  • Мнения: 1 367
За възрастта на детето ти май че беше по четвърт два пъти в седмицата.Поне нашата лекарка ме посъветва така и аз така правих.Най-добре питай педиатъра.

# 4
  • Мнения: 23
Благодаря на всички за отговора,аз май ще звънна и на педито,че на консултацията забравих да я питам.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Можеш да даваш събота или неделя/когато няма кухня/.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
След като Иво тръгна на кухня, спрях да добавям жълтък в храната. При нас застройваха супите с яйчен меланж.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Посъветвай се с педиатъра, но попитай и в кухнята от която вземаш, кога и какво слагат. В нашата кухня застройваха супите със сварен жълтък почти всеки ден.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В детските кухни ползват яйчен белтък както Блонди е писала, така че давай 2 пъти по половинка.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Можеш да даваш събота или неделя/когато няма кухня/.

 Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 4 447
Използвайте търсчката. Темите за жълтъка са над 100  Tired

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давай събота или неделя

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Мисля, че няма нужда да добавяш, щом в кухнята слагат. Ако толкова държиш, давай през почивните дни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт