Кога излиза списание "9 месеца"

  • 2 611
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Искам да посетя някоя от лекциите към края на месеца, но нали трябва да се занесе последния брой на списанието, затова се интересувам на коя дата излиза?
Преди имаше някъде списък с предстоящите лекции, но не го откривам, да не би вече да няма такива?

# 1
  • Мнения: 2 755
Последният вторник на месеца, т.е. следващият брой ще излезе на 28.06.2005г.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 164
Новият брой за м. юни вече излезе.
Темите за м. юни http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=907

# 3
  • София
  • Мнения: 469
Последният излязъл е от 31.05.по реповете, а следващия очаквай на 28.06.

# 4
  • Мнения: 1 108
ВСЕКИ ПОСЛЕДЕН ВТОРНИК НА МЕСЕЦА.

# 5
  • Мнения: 1 391
хм, колко странно - за какво пък трябва да се носи последният брой?!

по мое време, като ходехме на курса нищо не сме носили... просто всеки вторник бяхме там!!! еееех, славни времена бяха! пак ми се ходи!  Laughing

# 6
  • Мнения: 35 891
хм, колко странно - за какво пък трябва да се носи последният брой?!

нещо като входен билет, защото идвали много майки; твърдяха, че се събирали по 100-120 в ЦУМ; почти всички си го купуват, но е досада да мислиш, че и него трябва да го вземеш вторник сутрин! моят брой обикновено до края на месеца става на баница Simple Smile сега в Бифор`н`Афтър не се събират по толкова много мами Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 391
да, това е явно някаква нова мода....
че то е хубаво да има много мами...... нали това е целта на занятието... а къде е сегашния курс... да вземем да ви навестим с бебоците  Wink
ние ходехме цяла агитка Августинки 2004.... голяма епопея беше... дори сега ни има в поредния брой снимка с бебенцата на страницата за курса  Grinning

# 8
  • Мнения: 35 891
да, видях ви в списанието; мисля, че дори сме си говорили лично Simple Smile
заведението се казва "Before&After", на ул. Христо Белчев 12
в него идват доста по-малко момичета, отколкото в ЦУМ, но е по-приятно Simple Smile
последно бях минала седмица, дойдоха доста мами с бебоци, беше супер!
следващия път, когато отида "на училище" и аз ще бъда с количка Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 391
сигурно ако се видим, ще те позная  Grinning

а къде по-точно е това? нещо известно наоколо?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 679
Това е точно срещу сладкарница Лагуна - частта на Христо Белчев, затворена между Солунска и Денкооглу.
Според мен не идват по-малко мами - пак идват доста, но е по-просторно и седим по 4-5 на разпръснати масички.

Колкото до списанието - май напоследък хич не гледат носиш ли го или не, даже май казаха, че ще престанат да го искат, защото броя на момичетата си е същия.
Но има огромен екран, оправиха си и микрофона, цените са много по-ниски от лъки и въобще е доста по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт