Проблеми с корема - болки, подуване, гадене, диария.ПОМОЩ

  • 5 174
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Зравейте.
Имам проблеми с кореми.Много често след хапване ме хваща диария, подува ми се стомаха зверски много, а това подуване е последване от болки, гадене, усещане на дискомфорт и бълбукане в самата коремна кухина.Имам чувството, че органите ми се движат.
Много е неприятно всичко това и незнам какво да правя.Просто след ядене ме следват доста често тези проблеми, които едва търпя, а да не говорим когато това се случи по време на пътуване.
Чувствам се ужасно дискомфортно, избива ме студена вода и т.н (може би това се дължи на притеснението, когато съм на обществено място)
Предстои ми след няколко седмици дълго пътуване със самолет - над 14 часа, с 1 прехвърляне.Незнам какво да правя, не искам това да ми се случи по време на пътуването, понеже ще се чувствам ужасно, ще се притеснявам зверски много, а да не говорим за болките и другите гадости...
Моля Ви посъвтвайте ме какво да правя, за да по време на пътуването да си ям и да не тичам до тоалетната след това.... Sad
Мислех си дали да не пия два дена поред преди пътуването по 1 таблетка Имодиум, но не знам какъв ще бъде ефекта.
Ако има специализирани таблетки за моите симптоми, ще се радвам да ми ги споделите.
Относно подуването, смятам че е Колит!
Благодаря

# 1
zdravei,napalno te razbiram i sa4ustvam za6toto ot 1 godina imam sa6tite problemi.az jiveq v germaniq i obikolih dosta doktori dokato mi postavqt diagnoza.imah sa6tite simptomi kato teb.okaza se 4e imam neponosimost kam mle4nite rodukti.mnogo hora imat tozi probem i godini nared neznaqt na kakvo se daljat oplakvaniqta im.v balgariq dori i doktorite ne sa naqsno s tozi probem s alergiqta kam mle4ni produkti a vsa6tnost e mnogo 4esto sre6tano qvlenie.vseki 15-sti e zasegnat,no vseki individualno i v razli4na stepen.tova koeto moga da te posavetvam za patuvaneto e zadaljitelno da ne qde6 nikakvi mle4ni produkti pone 3 dena predi tova kakto i povreme na poleta.sa6to mlqko ima i v nqkoi hlebni produkti ,v kolbasite v masloto i o6te kup ne6ta.tova e edin dalag spisak ot produkti ot koito trqbva da se otkaje6.druga mnogo 4esto sre6tana alergiq e fruktozata.tova e neponosimost kam plodove .moje da pro4ete6 v neta za laktoza i fruktoza.ako iska6 mi ostavi telefona si i 6te ti se obadq za da ti obqsnq i pomogna kolkoto moga i da te posavetvam kakvi isledvaniq da si napravi6.ako ne iska6 da go pi6e6 vav foruma mi pi6i na  kremy_bg@lycos.de

# 2
po vazmojnost mi pi6i doma6en telefon.

Общи условия

Активация на акаунт