Ядът ли децата ви в топлото време както преди??

  • 2 193
  • 31
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Искам да ви попитам дали от жегата децата ви си изпиват дажбата мляко както преди,защото ми прави впечатление че моето дете от топлото вече втори ден две от яденетата и си изпива половината доза мляко,дали да се притеснявам или е нормално newsm78

# 1
  • Мнения: 207
Моето яде значително по-малко, но не знам дали е от жегата или от зъбите дето го мъчат.

# 2
  • Мнения: 1 477
На моето не му влияе топлото време.Не губи апетит никога.

# 3
  • Мнения: 9 973
Моето яде значително по-малко, но не знам дали е от жегата или от зъбите дето го мъчат.
дааа,2 зъбчета ни избиха в жегата Whistling

# 4
  • София
  • Мнения: 672
Ние от наколко дни започнахме да хапваме по 4 пъти - не огладнява и не яде с предишният апетит..
Но ни мъчат и зъбките та не зная от кое е....

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Храната я намалява значително, но млякото си го е пил винаги.

# 6
  • Мнения: 6 029
Моя син обратно на Биляниния. Всичко яде, освен мляко. Вече не знам кво да го правя, вечер ми беше лесно да тикна шише с мляко. Вчера го храних вместо в 10, почти в 12 през нощта. Оставих го да беснее, белким огладнее. И пак не го изпи цялото, от 200мл остави 50. А преди 240 изпиваше без проблем  Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
Иам дни, в които яде по-малко, в други - нормално. Не мога да кажа, че се дължи точно на топлото време. Но и той млякото никога не го отказва. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 940
Мляко и плодове винаги яде. С променлив успех е обяда, няма зависимост от времето.

# 9
  • Мнения: 27 524
Нормално е, не го насилвай. Апетитът и количествата се променят и варират не само от топло, ами от много фактори. Води се по детето. В жегите предлагай по-леки храни  Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В жегите предлагай по-леки храни  Peace
PeaceИ аз така правя. В жегите давам повече плодове и зеленчуци. И моето дете в  жегите яде по малко, мисля че е нормално.

# 11
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Моите ядат по-малко през последните 2-3 горещи дни.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 87
В последните  горещи дни не си доизяжда млякото.

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И ние не си доизяждаме млякото , даже го и повръща Confused

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
На моето не му влияе топлото време.Не губи апетит никога.

Абсолютно се отнася и за дъщеря ми Peace

Общи условия

Активация на акаунт