Подарък за 2 год. момиченце?

  • 662
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 013
Знам, че е поредната банална тема, но
имаме Рожден ден и на питанията на баби, лели, чичовци за подарък не знам какво да отговоря!
Има "забрана" за дрехи, но нищо не ми ражда ума.
Дайте идеи към какво проявяват интерес дечицата Ви на тази възраст

# 1
  • Мнения: 207
Книжки, неща за рисуване/оцветяване, колело, кукли, игри разни с кубчета или строители - това се сетих. А дрешки можеш да поръчаш, но по-големи, ако не измислиш нищо друго.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 306
Може и някоя плюшена играчка. Те се впечатляват от големите играчки.

# 3
  • Мнения: 29
Бебешката серия на Lego-Duplo.Много полезно и здраво

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 745
кухня  Peace.има какви ли не модели  Laughing.ние взехме за 1 юни и за сега се занимава доста  Wink

# 5
  • Мнения: 672
Преди седмица бяхме на кръщене на едно 2-годишно момиченце. И аз много се чудих какво да взема. Реших, че няма да се радва на дрешки и се насочих към играчките. Купих бебе с розово боди, гърне, биберон, прибори за хранене и дрешки за преобличане. Сигурно ги има по всички магазини за играчки. Струват към 40 лв. И аз се притеснявах, дали детето ще си хареса подаръка, но когато и го подарихме, малката гушна бебето и не обърна внимание на другите гости, които и подаряваха какво ли не. Останах много доволна от избора си. Успех ти желая.  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 026
Ходихме минали я   месец-купихме  дрехи (винаги са необходими) и кухня. Детенце много се радва на всичко  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
Ние купихме 1 голям подарък /комплект за кукли/, а на другите казах да й дадат пари. Приятелите ни донесоха дрехи, каквито аз си поръчах. И всичко е използвано вече  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт