Клиника Лайф Бургас

  • 5 232
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 345
Искам да се обърна към всички бременни от Бургас. На всичи понякога ни се налагада посетим лекар поради фата че нещо ни е заболяло,особно неприятно когато сме бременни.Е на мен ми се наложи: преди 5 дни ме оперирха от апандисит.Радвам се че отидох в Лайф и попаднах на страхотни специалисти.Преди да ме перират ми направиха какви ли не изследвания,прегледи от хирург,вътрешни болести,гледаха ме на видеозн ,наливха ми банки със спазмалгетик и т.н. докато наистина не се уверят че болата няма да премне и че наистина се касае за операция за апандисит.За няколко часа ми направиха няклко пъти изследвания на кръв и урина, гледа ме кардиолог, сесрите и санитарките се грижеха нищо да не ми липсва, а бе с една дума  - прото не съм очаквала акова тношение специало за Бургас.Такова беше и отношението на целия екип и след операцията. До леглото има едно бутонче и като го натиснеш буквало след максимум 10 секунди стаята се пълни с сестри и санитари,които аквото и да има реагират доста бързо.Храната е супер - зауска, обяд и вечеря и не е помия!!!Но най-вече съм очарована от хирурга Д-р Калудов и анестезиолога Каменски, който толкова добре успя да отвлече вниманието  и притеснението ми от цялата ситуация и същевременно да ме информира по всички въпроси,които ме интересуваха относно упойката, че аз лежах на операционната маса и се тресях от смях.А д-р Калудов такава операци направи, че всеки който види шева кава че е сташно малък.Всеки ден по няколко пъти всякакви специаисти минават и те питат и изследват за състоянето ти след операцията.С една дума - ако ми се наложи отново пак там ще отида.Накрая платих доста,но с удоволствие,понеже такова отношение никъде не съм срещала.

# 1
  • Мнения: 825
А бебчо как е, всичко нормално ли е , не е ли опасно такава операция по време на бременност. Hug

# 2
  • Мнения: 345
ами пасна е да , но пред избор перитонит и отравяне на бебето и няаква възможост за спасене.... бебо е наред и все така с рита в несвяст Simple Smile

# 3
  • Мнения: 878
извинявай колко плати за всичките услуги ,може и на лични ...

# 4
  • Мнения: 825
радвам се че сте добре  с бебо Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 527
Подкрепям с две ръце казаното,преди месец вадих сливици и всичко беше перфектно.Тъй като тази клинична пътека е добре заплатена от НЗОК не ми се наложи да плащам нищо.

# 6
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Моя близка лежаха там скоро с малката си дъщеричка на ден плащаха по 300 лв и накрая когато ги изписаха допълнително платиха пак доста голяма сума за медикаменти нищо,че работят със здравната.Останаха и те доволни.Общо взето 2-3 са специалистите които работят там от малкото останали в Бургас.Имаш пари има и внимание това важи за всички болници,нямаш пари мъчиш се като куче.

# 7
  • Мнения: 345
извинявай колко плати за всичките услуги ,може и на лични ...

Не е тайна за три дена престой пюс изседвания и операция  - 500 в.

# 8
  • Мнения: 2 660
къде се намира тази клиника?

# 9

Общи условия

Активация на акаунт